Sponsorlu Bağlantılar

Gamze Bulut, atletizm alanında büyük başarı göstererek Türkiye Cumhuriyetini çok sayıda platformda başarılı bir şekilde temsil eden bayan sporcudur. 3 Ağustos 1992 tarihinde Eskişehir ilinde dünyaya gelen sporcu özellikle 2015 yılında katılmış olduğu Londra olimpiyatlarında üstün başarı göstermesi ile tanınmaktadır.

Çok küçük yaşlarda koşmaya başlayan Gamze Bulut, bu koşuları profesyonel hale getirmek adına atletizm sporu ile ilgilenmeye başladı. Şu anda 1500 metre branşının en popüler isimlerinden olan Gamze Bulut Hanımefendin bu başarıyı yakalamak adına uzun süre boyunca bıkmadan usanmadan çalıştığı bilinmektedir.

1.66 boyunda ve 48 kilo ağırlığında olan Gamze Bulut, Aslan burcudur. Aslan burcunun tüm özelliklerini taşıyan sporcunun en belirgin özelliği liderlik vasfının yüksek olmasıdır. Fenerbahçe Spor Kulübü ile çalışan Gamze Bulut, atletizm alanında faal olmaya devam ettiği gibi bu alanda birçok sporcunun da yetişmesine vesile olmaya devam etmektedir.

Gamze Bulut

Gamze BulutSporla, özellikle atletizm ile ilgilenen kişileri bilgilendirmek adına Gamze Bulut’un yeni başarılar elde etmesi durumunda sizlere bu başarılar hakkında bilgi vermeye devam edeceğiz.

sponsorlu bağlantılar

10 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler