Sponsorlu Bağlantılar

Funda İlhan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde kötü bir karakter olan Margaret karakterini canlandıran başarılı bayan oyuncudur. Funda İlhan kaç yaşında, vikipedi, Funda İlhan nereli, boyu, kilosu ve Funda İlhan biyografi bilgileri KVP dizisini yakından takip eden kişilerin merak ettikleri arasında yer alıyor. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Margaret karakterini canlandıran oyuncu bu proje dışında daha birçok projede yer almıştır. Gelin başarılı oyuncuyu daha yakından tanıyalım.

Funda İlhan doğum tarihi 28 Nisan 1971’dir. İzmir ilinde dünya gelen oyuncu uzun zamandan beri İstanbul ilinde yaşam sürüyor. Dokuz Eylül Üniversitesinin Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra çok sayıda dizi ve film projesinde yer alan Funda İlhan bu günlerde Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki Margaret karakteriyle anılmaktadır. 1.70 boylarında ve 55 kilo ağırlığında olan başarılı oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

funda ilhan

funda ilhan

funda ilhan
Kurtlar Vadisi Pusu, Kötü Yol, Kurt Kanunu, Makber, Karadağlar, Ağlamak Yok, Oyunlarla Yaşayanlar ve Fikrimin İnce Gülü adlı projelerde rol almış olan oyuncu hakkında bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

16 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler