Sponsorlu Bağlantılar

Faturalı hattan faturasız hatlara TL gönderme işlemiyle alakalı bilgilere aşağıdaki yazımızda ulaşabilirsiniz. Turkcell TL transfer, Vodafone TL Transfer, Avea TL transfer.

sponsorlu bağlantılar

Turkcell TL Gönderme işlemi; KrediTransfer etmek için kredi göndermek istediğiniz telefon numarasını yazın, bir boşluk bırakarak transfer etmek istediğiniz kredi miktarını ekleyip 8888′e kısa mesaj gönderin. 2064′ten gelen onay mesajını EVET yazarak yanıtlayın. Bu aşamada kredi transfer işleminiz gerçekleşecektir.
Vodafone TL Gönderme; Bireysel faturasız hat kullanıyorsanız, Vodafone bireysel faturasız hat kullanan sevdiklerinize lira transfer edebilir, onların size lira transfer etmelerini isteyebilirsiniz.
Lira transferi için 7038′i ücretsiz arayarak sevdiklerinizin iletişimlerine devam etmelerini sağlayabilirsiniz. (Cep Aile faturalı kullanıcıları 7037′yi arayabilirler)
Avea TL Gönderme; 9235′i cep telefonunuzdan ücretsiz arayarak herhangi bir Avea abonesinden lira isteyebilir ya da faturasız bir Avea hattına lira gönderebilirsiniz. İşlem başarılı olarak gerçekleştiğinde, faturalı müşterilerimiz 1 TL ile, faturasız müşterilerimiz 0,89 TL ile ücretlendirilir.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Yazılar

16 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc