Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta yoruma isim ekleme ve Facede yoruma kişi etiketleme yeni geliştirilen sistemde kolay bir hale getirilse de eski sistemdeki özellikler kullanılmaya devam etmektedir. Facede yoruma isim ekleme konusu birçok kişi tarafından merak edildiğinden dolayı sizlere Facebookta yoruma kişi etiketleme nasıl yapılır sorusunu çok sayıda kişi sorduğundan dolayı bu problemin çözümüne tarafımıza ulaştırılan bir soru üzerinden yanıt vermek istiyoruz.

Takipçi Sorusu: Facede yaptığım yorumlara kimi arkadaşlarımı etiketlemek isterim ama yorumun aşağısında birilerini etiketlemek için bir seçenek bulunmamakta. Facebookta istediğim fertleri mevzu altlarına yazdığım yorumlara ne şekilde etiketleyebilirim? Bu feysbuk yafta vakası benim için oldukça mühim. Şimdiden yardımlarınız için oldukça teşekkür eder vereceğiniz bilgilere minnettar olduğumu belirtmek isterim.
Facebook yoruma kişi etiketlemeCevap: Sayın takipçimiz o şekilde bir yazmışsınız ki adeta yaşam medat meselesiymiş benzer bir ihtiva oluşmuş. Yazdığınız yorumlara dostlarınızı, yakınlarınızı ve arkadaş çevrenizde yer alan kişileri etiketlemek için yorumunuzu bitirdikten hemen sonrasında yorum sonuna @Kullanıcı ismi yapınız bu nedenden dolayı etiketlemeyi arzu ettiğiniz fert yoruma etiketlenmiş olacaktır. Facebook etiketleme olayı genel olarak bu şekildedir. Ayrıca yeni sistemde etiketleme menüsü de yer aldığından dolayı artık kolay bir şekilde etiketleme yapabilirsiniz.

Facebookta yoruma kişi etiketleme konusunda sizlerin ekstra olarak bildikleriniz varsa bu bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Son zamanlarda facebook ortamında popüler hale gelen bir diğer husus ise ikinci bir ad kullanmaktır. Henüz kullanacağınız ikinci ismi belirlemediyseniz face 2. isim örnekleri bağlantısından bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

11 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler