Sponsorlu Bağlantılar

Facebook profilinizde yaptığınız paylaşımların sürekli olarak yorum atan kişilere engellemek isteyenler eminim vardır. Facebook yorum kapatma işlemini devreye sokmamız alemde insanların paylaşımlarınıza yorum yapmasını engelleyebilirsiniz. Facebook yorum yapmayı engelleme konusunda mağdur olan çok sayıda kişi tarafımıza mesaj göndermeye devam ediyor bu nedenden dolayı sorulan bir soru üzerinden yola çıkarak sizlere Facebook yorumları kapatma işlemi hakkında bilgilendireceğiz.

Facebookta Resim ve video paylaşımlarınızda abuk sabuk yorumlar mı alıyorsunuz. Resimlerinize ve videolarını yapılan yorumlar Facebookta ki kariyerinizi mi sarsıyor. Sıkıntı yapmayın Facebookta Yorum Yapma nasıl engellenir konusunda sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

Facebooktaki Paylaşımlarınıza yorum almak istemiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayınız.

• Öncelikle facebook.com adresinden mail adresinizi ve passwordunuzu kullanarak Facebook sayfanıza giriş yapınız.
• Açılan sayfanın sağ üst kısmında bulunan hesap sekmesinden gizlilik ayarlarına giriniz.
• Sayfanın Alt Kısmında bulunan ayarları özelleştir sekmesine tıklayınız. Açılan yeni sayfadan istediğiniz düzenlemelerin her birisini yapabilirsiniz.

Facebook yorum engelleme sistemini aktif etmeniz durumunda arkadaş listenizde yer alan hiç kimse paylaşımlarınıza yorum yapamayacaktır. Maalesef kişiye has bir engelleme sistemi olmadığından dolayı şimdilik bununla yetinmeniz gerekiyor. Eğer sizi aşırı derecede rahatsız eden kişiler varsa onlara bildirim göndermeden sizleri rahatsız ettiği yönde facebook yetkililerine mesaj atın. Mesajınız değerlendirildikten sonra listenizde yer alan bu kişilerin bir süreliğine de olsa yorum yapma hakları elinden alınacaktır. Bu durum da aynı şeyle yüzleşmek istemeyeceklerinden dolayı durulmalarını sağlayacaktır.

sponsorlu bağlantılar

16 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler