Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook ilişki seçenekleri arasında birlikte yaşıyor seçeneğinin olduğunu iddia eden kişiler Facebookta birlikte yaşıyor nasıl yapılır sorusunu sormaya devam ediyor. Facebook yeni ilişki seçenekleri konusunda güncelleme olduğunu duyduk ancak birlikte yaşıyor seçeneğinin eklenmiş olduğundan haberdar değildik. Facebook birlikte yaşıyorlar yapamıyorum konusunun bir muammadan öteye gitmemesinden dolayı sizlere elimizden geldiğince bu konu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Facebook ilişki seçenekleri üzerinde yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda yer alan ilişki seçeneklerinin ilişkim yok, ilişkim var, nişanlıyım, evliyim, serbest bir ilişkim var, karmaşık bir ilişkim var, eşimle ayrıyız, boşandım ve dulum durumlarından ibaret olduğunu gözlemledik. Kısacası yapılan son güncellemeler sonrasında da facebookta birlikte yaşıyor yapmanız mümkün değildir. Ancak bu özelliği aktif eden kişilerin İngilizce facebook üzerinden giriş yapıp hesaplarını bu şekilde ayarladıkları gündeme gelse de bunu denediğimizi ve İngilizce olarak da bir değişim olmadığını belirtmek isteriz.
facebook ilişki seçenekleriBu özelliğin yabancı devletlerde yaşayıp facebook kullanan kişiler tarafından da istenmiş olmasından dolayı yakın zamanda birlikte yaşıyor özelliğinin ABD, Kanada, Fransa, İngiltere, Avustralya, İsveç, İspanya, Almanya gibi ülkelerde aktif edileceği öğrenildi. Sorunsuz bir adaptasyon olması durumunda Türkçe altyapısına da bu özellik eklenecektir.

Facebook birlikte yaşıyorlar nasıl yapılır hususunda sizlerde bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Son zamanlarda birçok kişi hesaplarının kapatılmasından yakınmaktadır. Facebook hesabı geçici olarak kilitlendi bağlantısından bu durum hakkında da bilgi alabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

18 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc