Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta Mesaj Almayı Engelleme

Soru: Facebooktan tanımadığım kişilerden mesaj almaktayım. Bundan ötürü erkek arkadaşımla ayrıldık. Face yüzünden beni bırakan bir adamla artık beraber olmamda beni zavallı konumuna düşürür zaten. ilerde bu tip durumlarla karşılaşmamak adına faceden yabancı kişilerin bana mesaj atmasını engellemek istiyorum. Facebooktan mesaj almayı engelleme konusunda yardımcı olursanız memnun olurum. şimdiden teşekkürler.

sponsorlu bağlantılar

Cevap: Sayın takipçimiz artık biz bu soruya yanıt vermekten gerçekten bıkmış durumdayız. Daha geçen gün faceden aldığı mesajlar yüzünden erkek arkadaşından ayrılan bir bayana yardımcı olmuştuk. Eğer site içi arama yapmış olsaydınız bize bu soruyu sorma gereği duymazdınız. Daha enceden faceden gelen mesajları engelleme ile alakalı yazmış olduğumuz bilgilendirmeye aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Facebook Mesaj Engelleme – Face Sadece Arkadaşlarım Mesaj Atsın

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

1 Yorum Yapılmış.

  1. […] Facebookta Mesaj Almayı Engelleme Facebook Şifre Değiştirme – Facebookta şifre Nasıl Değiştirilir yazısına ait etiketler : face, facebook, facebook şifre değiştirme, facebook şifremi nasıl değiştiririm, Facede şifre Nasıl Değiştirilir, şifre, şifre değiştirme, şifre nasıl değiştirilir Facebook Şifre Değiştirme – Facebookta şifre Nasıl Değiştirilir yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz. […]

12 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc