Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta (Facede) adminlik nasıl yapılır? Facebookta gruplarda admin olmak istiyorum. Çok pirestijli adminliğin ayrı bir havası var. Fakat facebookta nasıl admin olunur hususunda hiç bir bilgim yok. Facebookta admin olabilmek için ne yapmalıyım. Facede nasıl admin olunur. Yardımcı olursanız memnun olurum.

Cevap: Sayın takipçimiz facebook ortamında adminlik yapmak istiyorsanız eğer kendiniz bir grup kurabilirsiniz yada beğendiğiniz bir sayfanın adminlerine başvuruda bulunup mesaj atarak o sayfa için yararlı işler yapacağınıza dair bilgilendirmede bulunup adminlik istediğinizi belirtiniz. Sanal alemde insanlara pek güven olmadığından diğer gruplardan adminlik almanız biraz zor. Bence siz kendiniz bir grup kurun ve o grubu genişletmeye bakın.

Sayfanızı büyütmek için evvela yakın çevrenizden doğrusu listenizde yer alan arkadaşlarınızdan başlayabilirsiniz. Dost listenizde ne kadar dostunuz var ise tümünü evvela sayfanıza çağrı ederek sayfanızı bazı yönden büyütebilirsiniz. Sonraki evrede yaptığınız paylaşımları arkadaşlarınız beğendiğinde onların arkadaşları da sizin paylaşımlarınızı görecektir.

Bundan dolayı ana sayfanızda x isminde birey y isminde ferdin paylaşımını beğendi gibi bildirim bölge alacaktır. Anca entresan paylaşımlarınız mesajlarınız videolarınız resimleriniz paylaşıldıkça sayfanız kişi sayısı açısından büyüyebilir. Paylaşımlarınız beğenilmez ise Facebook sayfanızın büyümesi pek mümkün görünmüyor.

sponsorlu bağlantılar

14 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler