Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta açık olan kişileri göremiyorum ve Facebookta çevrimiçi arkadaşlar neden gözükmüyor soruları son zamanlarda Face sisteminde ciddi sorunların yaşanıyor olmasından dolayı merak edilenler arasına girmiş durumda. Sohbetteki arkadaşlarımı göremiyorum sorusunun çok sayıda kişi tarafından sorulmuş olmasından dolayı sizlere takipçilerimizin sormuş olduğu bir soru üzerinden bilgi vermek istiyoruz. Facebookta sohbetteki arkadaşlarımı göremiyorum hususunda makalemizin devamından detaylı bilgi alabilirsiniz. İlerleyen günlerde Facebook yetkililerin yapacakları açıklamalar doğrultusunda sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz.

Takipçi Sorusu: Facebookta çevrimiçi Olan Arkadaşlarımı Göremiyorum. Sayın yöneticiler. Facebookta bildiğiniz üzere sohbet özelliği değiştirilmiş durumda. Arkadaşlarımın çevrim içi olmasına rağmen arkadaşlarımı göremiyorum. Facebookta çevrim içi olan arkadaşlarımı göremememin sebebini söyler misiniz? Bir tek facede sohbet zevkimiz vardı onu da elimizden aldılar. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Facebook online arkadaşlarım görünmüyorCevap: Sayın takipçimiz Facebook sohbette yeni özelliğe göre eğer siz çevrim içi değilseniz çevrim içi olan arkadaşlarınızı göremezsiniz. Alt kısımda dişli çark gibi görünen butona basarak kendinizi çevrim içi yapınız. Bazı kişiler kendilerini, çevrim içi yapmalarına rağmen gene de çevrim içi olan arkadaşlarını göremediklerini söylüyor. Benimde baktığıma göre arkadaş listesine kayar sayfa yapmamışlar. Çevrim içi arkadaşlarınız alt kısımda kaldığından görünmüyor olabilir. Kısa süre içerisinde bu sorunun giderileceğini düşünmekteyiz.

Facebookta çevrimiçi arkadaşlarımı göremiyorum konusunda sizlerde bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Facebook ortamında son zamanlarda yaşanan sorunlardan birisi de hesapların kapatılmasıdır. Facebook hesabım geçici olarak kilitlendi bağlantısından ilgili sorundan nasıl kurtulabileceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler