Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta başkasının duvarında video paylaşmak en çok sorun yaşanan şeylerden birisi olduğundan dolayı sizlere bu makalemizde Facebookta başkasının profilinde video ve bağlantı nasıl paylaşılır hususunda bilgi vermek istiyoruz. Facebookta başkasının sayfasında video paylaşmak nasıl yapılır hususunda bilginiz yoksa makalemizin devamından bu konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Çok sayıda kişi bunun nasıl yapıldığını sorduğundan dolayı sizlere bu konu hakkında bir takipçimizin sormuş olduğu sorudan yola çıkarak bilgi vermek istiyoruz.

Takipçi Sorusu: Facebook hesabımda arkadaş listemde ekli olan bir arkadaşımın doğun gününün olması nedeniyle sürpriz yapmak için kendisinin Facebook duvarında 1 adet resim ve 1 adet video paylaşmak istemekteyim. Ancak başkasının Facebook duvarında video ve resim nasıl paylaşılır hususunda hiç bir bilgim olmadığından dolayı isteklerimi gerçekleştiremedim. Facebook’ta Başkasının Duvarında Bağlantı, video ve resim nasıl paylaşılır konusunda bana bilgi verirseniz memnun olurum.
Facebook başkasının duvarında resim video paylaşma
Cevap: Başkasının duvarında video ve resim paylaşmak için yapmanız gereken tek şey kendi hesabınıza yüklemiş olduğunuz resimlere ve videolara arkadaşınızı etiketlemektir. Eğer arkadaşınız etiketleme özelliğini kapatmadıysa etiketleme yaptıktan sonra yüklediğiniz resimler ve videolar arkadaşınızın sayfasında görülecektir.

Facebook’ta Başkasının Duvarında Resim Video ve Bağlantı Paylaşma Yeni Yöntem

Yeni facebookta arkadaşınızın duvarında bağlantı paylaşabilmek için öcelikle arkadaşınızın profil sayfasına girin ve durum çubuğu kısmında bulunan bağlantılar sekmesini tıklayıp açılan pencereye paylaşmak istediğiniz bağlantıyı giriniz.

Aynı şekil fotograf paylaşımında da fotoğtafları tıklayıp fotoğraf yükle diyip arkadaşınızın duvarında fotoğraf paylaşabilirsiniz.

Facebook başkasının duvarında resim, video ve bağlantı paylaşma hususunda sizlerinde ekstra bildikleriniz varsa bu bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap, Teknoloji

9 Yorum Yapılmış.

 1. Furkan diyor ki:

  merhaba arkdaşalar bu facebook toplu sekilde herkezin duvarında bi baglantı paylaşıp herkezin haberdar olmasını istiyorum yanlız bununla ilgili bi uygulama bulamadım sizin bildiğiniz varsa eger aborda.furkan@hotmail.com beni msn den yada faceden ekleyip bildirirseniz çok sevinirim

 2. sibel can diyor ki:

  Yapmış olduğunuz detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim. Facebook artık hayatımızın her alanına girmiş durumda.

 3. erdal diyor ki:

  arkadaşlar benim profilime başka birinin bir şey paylaşmasını nasıl engellerim

 4. zeynep diyor ki:

  arkadaşlar ben arkadaşımın duvarından bir resim paylaştım ama pişman oldum onu nasıl silerim bilmiyorum yardımcı olur musunuz?????

 5. faruk diyor ki:

  arkadaşımın profilinde durum çubuğu filan görünmüyor, durum veya bağlantılar yazan bir yer bulamadım.

 6. Kirman Gültekin diyor ki:

  Vatan gazetesinde yorum yazardım,paylaştığımda ;hem kendi sayfamda,hem de ortak sayfa facobok’ta çıkardı,şimdi neden çıkmıyor?

 7. pınar diyor ki:

  arkadaşınızın duvarına gelin ordan durum yazan yere paylaşın bu kadar basit.

 8. muhsin topal diyor ki:

  Facebookta ne yaptıysam video paylaşamıyorum

 9. face güzeli facebook diyor ki:

  Açıklama için teşekkürler biraz ameleyimde facebooktan pek anlamıyorum fakat facebookun en güzel kızı benim. ama henüz resim koymadım

13 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc