Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta başkasının duvarında video paylaşmak en çok sorun yaşanan şeylerden birisi olduğundan dolayı sizlere bu makalemizde Facebookta başkasının profilinde video ve bağlantı nasıl paylaşılır hususunda bilgi vermek istiyoruz. Facebookta başkasının sayfasında video paylaşmak nasıl yapılır hususunda bilginiz yoksa makalemizin devamından bu konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Çok sayıda kişi bunun nasıl yapıldığını sorduğundan dolayı sizlere bu konu hakkında bir takipçimizin sormuş olduğu sorudan yola çıkarak bilgi vermek istiyoruz.

Takipçi Sorusu: Facebook hesabımda arkadaş listemde ekli olan bir arkadaşımın doğun gününün olması nedeniyle sürpriz yapmak için kendisinin Facebook duvarında 1 adet resim ve 1 adet video paylaşmak istemekteyim. Ancak başkasının Facebook duvarında video ve resim nasıl paylaşılır hususunda hiç bir bilgim olmadığından dolayı isteklerimi gerçekleştiremedim. Facebook’ta Başkasının Duvarında Bağlantı, video ve resim nasıl paylaşılır konusunda bana bilgi verirseniz memnun olurum.
Facebook başkasının duvarında resim video paylaşma
Cevap: Başkasının duvarında video ve resim paylaşmak için yapmanız gereken tek şey kendi hesabınıza yüklemiş olduğunuz resimlere ve videolara arkadaşınızı etiketlemektir. Eğer arkadaşınız etiketleme özelliğini kapatmadıysa etiketleme yaptıktan sonra yüklediğiniz resimler ve videolar arkadaşınızın sayfasında görülecektir.

Facebook’ta Başkasının Duvarında Resim Video ve Bağlantı Paylaşma Yeni Yöntem

Yeni facebookta arkadaşınızın duvarında bağlantı paylaşabilmek için öcelikle arkadaşınızın profil sayfasına girin ve durum çubuğu kısmında bulunan bağlantılar sekmesini tıklayıp açılan pencereye paylaşmak istediğiniz bağlantıyı giriniz.

Aynı şekil fotograf paylaşımında da fotoğtafları tıklayıp fotoğraf yükle diyip arkadaşınızın duvarında fotoğraf paylaşabilirsiniz.

Facebook başkasının duvarında resim, video ve bağlantı paylaşma hususunda sizlerinde ekstra bildikleriniz varsa bu bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler