Sponsorlu Bağlantılar

Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini iptal etme konusu göndermiş olduğu arkadaşlık isteklerinden pişman olan kişilerin merak ettikleri arasında yer almaktadır. Facebookta gönderdiğim arkadaşlık isteklerini iptal etmek istiyorum diyorsanız sayfamızdan Facebookta arkadaşlık isteklerini iptal etme konusunda makalemizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bekleyen arkadaşlık istekleri nasıl iptal ediliyormuş gelin birlikte öğrenelim.

sponsorlu bağlantılar

İlgili durumu iyi bir şekilde kavrayabilmeniz adına sizlere bu durumu çeşitli örnekler ile aktarmaya çalışalım. Facebook ortamında beğendiğiniz bir kişiye arkadaşlık isteği gönderdiniz ancak kısa zaman içerisinde bu yaptığınızın dürüstçe olmadığını anladınız ve gönderdiğiniz isteği iptal etmeye karar verdiniz. Bu rezil durumdan kurtulmak için karşı tarafın isteğinizi henüz kabul etmemiş olması gerekmektedir. Eğer kabul ettiyse yapacak bir şeyin olmadığını bilmenizde fayda var. Erken davrandıysanız ve isteğe yetiştiyseniz gelin bu isteği nasıl iptal edebiliriz öğrenelim.

• Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak Facebook hesabınıza giriş yapın.
• Sayfanız açıldığında sayfanın sol üst kısmında yer alan Facebook logosunun yanında insan figürlü bir sembol bulunmaktadır. İlgili sembole tıklayın ve açılan sekmenin alt kısmında bulunan tümünü gör sekmesine tıklayın.
• İlgili kısmı tıkladığınız zaman açılan pencerenin üst kısmında beklemede olan arkadaşlık istekleri yer almaktadır. Bu kısımdan gönderdiğiniz ve size gelen arkadaşlık isteklerini kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz.
Facebook arkadaşlık isteklerini iptal etmeFacebook arkadaşlık isteklerini iptal etme konusunda aklınıza takılanlar varsa bunları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

7 Yorum Yapılmış.

 1. kont diyor ki:

  Kardeş arkadaşlık isteği gönderemiyorum daha önce gönderdiklerim kabul etmemiş ve sınırı doldurmusun eskiden arkadaşlık isteği gönderdiğim kişileri hatırlamıyorum onları nasıl iptal ederim????

 2. emel benli diyor ki:

  Facebook arkadaşlık isteğini iptal etme artık çok kolaylaştı. Yanlış bir şekilde göndermiş olduğunuz arkadaş isteklerinden kurtulmak için arkadaşlık istediği gönderdiğiniz kişinin profiline girin ve açılan pencereden arkadaşlık isteğini iptal et yazısına tıklayın. Ben bu sayede arkadaşlık isteklerini iptal ettin. Sizlerde bu şekilde arkadaşlık isteklerinizi iptal edebilirsiniz.

 3. mustafa anıl diyor ki:

  konu eski ama, 12 haziran 2012 itibari ile yardım edeyim..
  evet arkadaşlar, yanlışlıkla arkadaşlık isteği yaptığınız kişi için arkadaşlık isteğini iptal edebilirsiniz.. tek şart şu:)), o kabul etmeden önce..

  şöyle oluyor; facebook sayfanıza giriş yapın, en yukarda kişi arama yerinde, arkadaşlık isteği gönderdiğiniz kişinin adını yazın, profil ismi çıkınca, onun profiline girin..
  onun sayfasında sizin arkadaşlık isteğiniz “ARKADAŞLIK İSTEĞİ GÖNDERİLDİ” olarak yazacaktır.. hemen yanında ise, “MESAJ GÖNDER” düğmesi var.. mesaj gönder yazan yerin yanındaki küçük çentiğe tıklayın, “ARKADAŞLIK İSTEĞİNİ İPTAL ET” şıkkı gelecek.. iptal edin.. hepsi bu.. zaten bir saniye sonra, arkadaşlık isteği gönderildi kısmı, arkadaşı ekle olarak değişecek:)))

  unutmayın, arkadaşlık isteği iptali diyoruz, arkadaşlık iptali değil. arada fark var.. birinde arkadaş olmamış henüz, diğerinde ise arkadaşınız olmuş.. biz burada arkadaşlık isteği gönderdiniz yanlışlıkla, o kabul etmeden, siz o isteği iptal ediyorsunuz..

  umarım yardımcı olmuşumdur.. bir duayı esirgemeyin lütfen. saygılar

 4. emre diyor ki:

  şimdi olmuyo ama :( zaman tüneline geçtim diye mi gözükmüyo acaba??

 5. mazlum diyor ki:

  anlattığınızın aynısı başıma geldi napacağım ben diye delirmek üzereydim. çok teşekkür ederim

 6. gözde ateş diyor ki:

  paylaşım için teşekkür ederim

20 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc