Sponsorlu Bağlantılar

Facebook gönderilen arkadaşlık isteklerini iptal etme konusu göndermiş olduğu arkadaşlık isteklerinden pişman olan kişilerin merak ettikleri arasında yer almaktadır. Facebookta gönderdiğim arkadaşlık isteklerini iptal etmek istiyorum diyorsanız sayfamızdan Facebookta arkadaşlık isteklerini iptal etme konusunda makalemizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Bekleyen arkadaşlık istekleri nasıl iptal ediliyormuş gelin birlikte öğrenelim.

İlgili durumu iyi bir şekilde kavrayabilmeniz adına sizlere bu durumu çeşitli örnekler ile aktarmaya çalışalım. Facebook ortamında beğendiğiniz bir kişiye arkadaşlık isteği gönderdiniz ancak kısa zaman içerisinde bu yaptığınızın dürüstçe olmadığını anladınız ve gönderdiğiniz isteği iptal etmeye karar verdiniz. Bu rezil durumdan kurtulmak için karşı tarafın isteğinizi henüz kabul etmemiş olması gerekmektedir. Eğer kabul ettiyse yapacak bir şeyin olmadığını bilmenizde fayda var. Erken davrandıysanız ve isteğe yetiştiyseniz gelin bu isteği nasıl iptal edebiliriz öğrenelim.

• Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak Facebook hesabınıza giriş yapın.
• Sayfanız açıldığında sayfanın sol üst kısmında yer alan Facebook logosunun yanında insan figürlü bir sembol bulunmaktadır. İlgili sembole tıklayın ve açılan sekmenin alt kısmında bulunan tümünü gör sekmesine tıklayın.
• İlgili kısmı tıkladığınız zaman açılan pencerenin üst kısmında beklemede olan arkadaşlık istekleri yer almaktadır. Bu kısımdan gönderdiğiniz ve size gelen arkadaşlık isteklerini kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz.
Facebook arkadaşlık isteklerini iptal etmeFacebook arkadaşlık isteklerini iptal etme konusunda aklınıza takılanlar varsa bunları yorum yaparak bizlere sorabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

16 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler