Sponsorlu Bağlantılar

Facebook kullanan kişiler gönderdikleri mesajların karşı tarafa ulaştırılamamasından dolayı muzdarip olmuş durumda. Facebooktan yolladığım mesajlarım gitmiyor diyen kişilerdenseniz ve ne yapmalıyım sorusuna verecek bir cevabınız yoksa doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz. Şimdi makalemizde sizlere sohbet ortamında yaşanan bu sorunun neyden ileri geldiği hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Facebook mesajlarının son zamanlarda iletilememesinden temel nedeni sunucuların yetersiz kalmasıdır. Her geçen gün yeni bir profil açılarak yeni kişiler facebook dünyasında yer almaya başlıyor. Bu durum da ciddi anlamda sunucuların yorulmasına neden oluyor. Facebook yetkilileri her ne kadar sunucularını güçlendirmeye devam etse de yaşanılan bu sorunlar yapılan çalışmaların yetersiz olduğunu göstermektedir. Birçok dünya ülkesinde yer alan kişi bu sorunu dile getirdiğinden dolayı yakın zaman içerisinde yeni bir sunucu güncellemesinin yapılması beklenmektedir.

Ayrıca kullanmış olduğunuz internet bağlantısı da yavaş ise bu durumda gönderdiğiniz mesajların gitmemesine neden olabilir. Yaşanan anlık kesintiler sohbetin yarıda kalmasına ve birçok mesajın gönderilememesine neden olabilmektedir. Bu yüzden bağlantı hızınızı ilgili durumlar yaşandığı zaman test etmenizi tavsiye ederiz. Eğer bağlantı hızınız yeterli görünüyorsa bu sorunun temel kaynağı yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi sunucuların yetersiz kalmasıdır.

Yaşanan bu sorun birçok kişinin Facebook sitesinden doğurmasına neden olduğundan dolayı kullanıcı kaybetmemek adına facebook yöneticilerinin olaya el atmasını bekliyoruz. Aksi takdirde aynı sorunlar yoğun bir şekilde yaşanmaya devam ederse, kullanıcılar yeni arayışlar içerisine girecektir.

sponsorlu bağlantılar

16 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler