Sponsorlu Bağlantılar

Facebook, en çok kullanılan soysal paylaşım sitelerinden birisi olduğundan dolayı Facebook içerisinde yer alan özellikler herkes tarafından merak edilir hale gelmiş durumda. Facebook butonları arasında özellikle paylaşımlarda yer alan spam olarak işaretle sekmesinin ne anlama geldiği merak edildiğinden dolayı sizlere face spam olarak işaretle ne demek konusunda bilgi vereceğiz.

Soru: Facebook spam olarak işaretle ne demek? Facebookta duvarımdaki paylaşımları kaldırırken gönderiyi kaldır içerisinde spam olarak işaretle diye bir seçenek bulunmakta. Face içerisinde gönderileri kaldırırken seçenek olarak karşıma çıkan spam olarak işaretle seçeneğinin ne işe yaradığını öğrenmek istemekteyim. Spam olarak işaretlemek ne işe yaramaktadır. Bilgi verirseniz çok memnun olurum.

Cevap: Sayın takipçimiz spam genel itibari ile saldırı olarak algılanmaktadır. Mesela birisi durmadan duvarınıza bir şey paylaşıyor ise ve siz bundan rahatsız iseniz bunu spam olarak işaretleyerek Facebook yetkililerine şikayette bulunmuş olursunuz. Facebook yetkilileri de durumda bir olumsuzluk görmeleri durumunda bu kişiyi kara listeye alıp bir süreliğine ya da tam süre ile Facebook hesabını kapatabilir. Aman ha farkında olmadan arkadaşlarınızın Facebook hesabının kapatılmasına neden olmayın.

Facebook içerisine yeni özellikler eklenecek olursa sizlere ilgili sosyal paylaşım sitesinin daha rahat bir şekilde kullanılmasını anlatmak adına tüm yeni özellikler hakkında bilgi vermeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler