Sponsorlu Bağlantılar

Özellikler bilgisayarlarını ortak kullanan Facebook kullanıcılarından aldığımız sorulardan biriside Facebook sohbet geçmişi nasıl silinir sorusudur. Facebook sohbet geçmişinin silinmemesi durumunda özel hayatına müdahale edildiğini düşünen takipçilerimiz için yapmış oldukları sohbeti nasıl tamamen silebilecekleri hakkında bilgi vereceğiz. Yaptığınız her sohbet sonrasında anlatacaklarımızı yaparak diğer insanların özel hayatınıza ulaşmasına bir sınırlama getirebilirsiniz.

Facebookta sohbet geçmişinizi temizlemek için, Sohbet pencerenizin üst kısmında yer alan sohbet geçmişini temizle ya da sohbet penceresini temizle sekmesine tıklayınız. Yapacağınız tüm işlemler bundan ibarettir. Sadece bu işlem ile kayıt altına alınan sohbetlerinizi silebilirsiniz.

Facebook sohbetini silme işlemi özellikle aynı Facebook hesabını kullanan evli çiftler için büyük önem arz ediyor. Mesela bir erkek arkadaşınız ile küfürlü bir konuşma yapıysanız ve eşiniz yapılan bu konuşmadan memnun kalmayacak ise kesinlikle sohbet geçmişini silmeden offline olmayın. Bazı kişiler kötü amaçlar için de geçmişi silme özelliğini kullanmaktadır. Hayat arkadaşınızı aldatmanız kendinizi aldatmaktan başka bir şey değildir. Bu yüzden sadece pembe yalan sayılacak durumların ötesinde yer alan amaç için bu özelliği kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu özelliği sizlere anlatmış olmamızdan dolayı vebal altına girmek istemediğimizden ötürü anlatımlarımızdan yaralanıp kötü işlere imzasını atan kişilere de hakkımızı haram ettiğimizi belirtmemizde fayda var.
FacebookYapılan araştırmalar sonucunda son 2 yıl içerisinde meydana gelen boşanma vakalarının %37’lik kısmının facebook kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Evinizi, eşinizi ve yuvanızı seven biriyseniz mümkün mertebe sosyal paylaşım sitelerinden uzak durmanızda fayda var.

sponsorlu bağlantılar

20 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler