Sponsorlu Bağlantılar

Facebook yetkilileri kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda bünyesine yeni özellikleri eklemeye devam ediyor. Düne kadar birçok kişi Facebook sohbet geçmişi nasıl kaydedilir sorusunu sormaktaydı. Birçok kişi yapmış olduğu konuşmaları kaydetmek istediğinden dolayı böyle bir gereksinim oluşmuş durumdaydı. Kullanıcılarının isteklerini duyan yetkililer yeni bir güncelleme yaparak sohbette geçen konuşmaları kaydetme özelliğini aktif etmiş durumda.

Facebook sohbet geçmişini mesajlara kaydetmek için ekstra bir işlem yapmanız gerekmemektedir. Listenizde yer alan ya da almayan tüm kişiler ile yapmış olduğunuz konuşmalara mesajlara otomatik olarak kaydedilmektedir. Bu sayede herhangi bir internet kesintisi yaşanması durumunda yaptığınız konuşmalara kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Facebook kullanıcılarının istekleri sistemin geliştirilmesi adına her daim dikkate alınmaya devam edilmektedir. Facebook bünyesinde yer almasının fayda sağlayacağını düşündüğünüz özellikler varsa bu özelliklerin neler olduğunu Facebook yetkilileri ile iletişime geçerek belirtebilirsiniz. Önerilerinizin mevcut gereksinimler arasında yer alıyorsa ve uygulanabilirlik oranı iyiyse yapılan değerlendirmeler sonrasında isteklerinizin sisteme dahil edilmesi muhtemeldir.

Facebook yetkilileri sistemlerini geliştirmek için öneri sunan kişilere ya da sistem olan açıkları tespit eden kişilere çeşitli ödüller vermektedir. Ciddi ödüllerin sahibi olmak adına aklınıza gelen mantıklı şeyleri yetkililere sunmanızı tavsiye ederiz.

sponsorlu bağlantılar

10 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler