Sponsorlu Bağlantılar

Facebook şifresi nasıl öğrenilir konusu, Facebook hesabına koymuş olduğu şifreyi unutup bir türlü hatırlayamayan kişilerin öğrenmek istediklerinden birisidir. Facebook şifresi nasıl öğrenilir ile alakalı çok sayıda kişi soru sorduğundan dolayı Facebook şifremi unuttum nasıl geri alabilirim konusu ile alakalı bir makale hazırlamayı uygun görmüş bulunuyoruz. Sizde bu kişilerden birisiyseniz gelin şifrenizi nasıl temin edebileceğinizi öğrenelim.

sponsorlu bağlantılar

İnsanlık hali olursa bir gün Facebook şifrenizi unutursanız ve Facebook şifrenizi nasıl geri alacağınızı bilmiyorsanız sayfamıza bakıp ilerinizi kolaylaştırabilmeniz adına bu yazı dizimizde sizlere unutulan Facebook şifresinin nasıl geri alınacağı hakkında bilgilendirme yapmak istiyoruz. Eğer Facebook şifrenizi unuttuysanız aşağıdaki adımları izleyerek Facebook şifrenizi geri alabilirsiniz.

• Facebook.com adresine giriş yapınız.

• Sağ üst kısımda şifreni mi unuttun diye bir seçenek var bu seçeneğe tıklayınız.

• Açılan pencereye daha önceden kayıtladığınız telefon numarasını ya da kullanıcı mailinizi yazıp aramaya basınız. Gerekli kısımları doldurunuz. Telefonunuza ya da mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Facebook şifresi bazı zaman sistemin aşırı derecede yoğun olmasından dolayı geç gelebilmektedir. Bu nedenden dolayı tekrar tekrar şifre talebinde bulunmanızda fayda var. Sistemde durgunluk meydana geldiğinden unutmuş olduğunuz şifrenin tarafınıza gönderileceğine emin olabilirsiniz. Bu saydığımız yöntemler dışında başka bir yöntem ile şifrenizi öğrenmeniz mümkün değildir.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

3 Yorum Yapılmış.

  1. fadime güleş diyor ki:

    şifremi unuttum bana yardım edin

  2. öznur diyor ki:

    dediginiz gibi yaptım olmadıı

  3. serap diyor ki:

    ben sızın dedınz gıbı yaptım geldı sıfre ama olmuyor yıne facemı acamıyorummmmmm yardım edın lutfen

17 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc