Sponsorlu Bağlantılar

Facede öpücük nasıl yapılır konusu facebook sohbet ortamına yüz ifadelerinin dahil edilmiş olmasından dolayı merak ediliyor. Facebookta öpücük nasıl yapılır hususunu çok sayıda merak eden kişiden soru aldığımızdan dolayı sizlere Facebook öpücük nasıl yapılır konusunda sorulmuş olan bir soru üzerinden bilgi vermek istiyoruz.

Facebook öpücük atma eylemi genelde aşk yaşayan kişilerin birbirine göndermiş olduğu yüz ifadeleri arasında yer alıyor olsa da son zamanlarda çok yakın arkadaş olan kişilerin de bu ifadeleri kullandığını gözlemledik. Sizlerde öpücük yollamak istiyorsanız gelin facede bu nasıl yollanıyor öğrenelim.

Takipçi Sorusu: Facebookta öpücük nasıl yollanır? Arkadaşlarım bir sürü facebook ifadesi gönderiyor fakat ben nasıl yapıldığını bilmiyorum bana facebook ifadelerinin nasıl yapıldığına dair bilgi verirseniz çok memnun olurum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Verilen Cevap: Sayın takipçimiz aşağıdaki metinden birçok facebook ifadesine ulaşabilirsiniz

: ) Gülen smiley
: ( Üzgün Smiley
: P Dil çıkaran smiley
: D Gülen smiley
: O Şaşkın Smiley
; ) Göz kırpan smiley
8 ) Açık renk gözlüklü smiley
8| Gözlüklü Smiley
>: ( Ağlayan Smiley
:\ Alaycı Smiley
3: ) Şeytan
O: ) Melek Smiley
:-* Öpücük
facebook öpücük yollama^_^ Tebessüm eden Smiley
O.o Dayak Yemiş Smiley
:v Packman Smiley
: |] Robot Smiley
: putnam: Bebek şeklinde Smiley
(^^^) Balina
:42: Kırmızı 42 İfedesi

Bu yüz ifadeleri dışında başka yüz ifadelerini de kullanmak istiyorsanız internet üzerinde çok sayıda yüz ifadesinin yer aldığı paketler yer almaktadır. Bu yamaları internet tarayıcınıza kurarak istediğiniz yüz ifadesini yapabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

16 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler