Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta tanımadığım kişilerden mesaj almak istemiyorum ve Facebookta kimse bana mesaj atmasın diyen kişi sayısı bir hayli fazla olduğundan dolayı sizlere bu makalemizde Facebook mesaj gelmesini engelleme nasıl yapılır konusunda bilgi vereceğiz. Facebook mesaj gelmesini engelleme konusunda yeterli bilginiz yoksa makalemizden bu konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir facebook kullanıcısıysanız ve mesaj almak istemiyorsanız sizlere bu sorunu nasıl ortadan kaldırabileceğiniz hususunda resimli anlatım şeklinde bilgi sunduk. Size vermiş olduğumuz bilgileri uygulamaya koyarak facebookta sadece arkadaşlarım mesaj atsın konusuna çözüm bulabilirsiniz. İşlemleri yaparken yaşamış olduğunuz sorunları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu sorun genel bir sorun olduğundan dolayı sizlere bir takipçimizin sormuş olduğu soru üzerinden cevap vermeye çalışacağız.

Facebookta Tanımadığınız Kişilerin Mesaj Atmasını Engelleme Eski Yöntem

Takipçi Sorusu: Bir Süredir facebook kullanan birisiyim. Profilimde yer alan fotoğraf ilgi çektiğinden dolayı sürekli tanımadığım insanlardan mesaj almaktayım. Facebookta tanımadığım kişilerin bana mesaj atmasını istemiyorum. Facebookta mesaj engelleme nasıl yapılıyor? Bana bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum.

Cevap: Sayın takipçimiz facebookta size başkalarının mesaj atmasını istemiyorsanız aşağıda anlatacak olduğumuz adımları sırasıyla takip edip uygulayınız.

Madde 1)  facebook.com adresinden kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak  facebook hesabınıza giriş yapınız.

Face mesaj engelleme,Facebook tanımadıklarım mesaj atamasın,Facebook,Mesaj atmalarını istemiyorum,Facebook bana kimse mesaj atmasın

Madde 2) Açılan pencerenin sağ üst kısmından bulunan gizlilik ayarlarına girin ve ayarları gör sekmesine tıklayınız.

madde 3) Açılan pencereden sana mesaj göndermesini istediğiniz kişi kitlesini aşağıdaki resimdeki gibi belirtiniz.

Face mesaj engelleme,Facebook tanımadıklarım mesaj atamasın,Facebook,Mesaj atmalarını istemiyorum,Facebook bana kimse mesaj atmasın

Facebook Mesaj Engelleme Yeni Yöntem

Facebook hesabınıza giriş yapın ve sağ üst kısımında bulunan asma kilit şeklindeki sekmeye tıklayın. Açılan pencerede sizinle kimlerin iletişim kurabileceğine dair bir seçenek bulunmaktadır. Bu belirtilen kısma geçiş yapın temel filtreleme seçeneğiniaktif edin. Bu yeni yöntem sayesinde mesaj gelmesini kolay bir şekilde engelleyebilirsiniz.

Facebook mesaj engelleme resimli anlatımBu belirttiklerimizi yaptıktan sonra size arkadaşınızdan başka kimse mesaj atamaz. Tekrardan mesaj almak isterseniz bu yaptıklarınızı eski haline getirmeniz yeterli olacaktır. Facebookta tanımadığım kişilerden mesaj almak istemiyorum konusunda sizlerde bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

14 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler