Sponsorlu Bağlantılar

Facebook hem kızlar hem de erkekler arasında en yaygın olan sosyal paylaşım sitelerinden birisidir. Halk böyle olunca hayatında bir kız olmayan erkekler kız arkadaşı edinmek için Facebook’tan yararlanmaktadır. Faceden kız ayarlama yolları üzerinde sizlere taktikler sunarak hayatınıza yeni birini sokmanız adına sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Facebook’tan bir kızla nasıl tanışılır konusunda aklınızda soru işaretleri varsa bu duruma gelin bir açıklık getirelim.

Facebook tutkunları halen hayatınızda biri yoksa artık hayatınıza birini sokma vakti geldi. Faceden kız nasıl ayarlanır? Basit bir kaç kural ile size kız arkadaş ayarlamayı öğretmeye çalışacağız.

İlk öncelikle hayat çizginize uygun bir bayan profilini gözünüze kestirin. Ayrıca bu kişinin sizinle aynı şehirden olmasına özen gösterin. Daha sonra etkili bir mesaj yazın eğer kızın çıktığı yoksa etkili mesajınıza olumlu olumsuz cevap gönderecektir. Da sonra arkadaşlık teklifi gönderin. Kabul etmezse mesajınızla size bir şans vermesini söyleyin. Eğer kabul etmezse başka bir kurban yani kız bulun :)

Bu kızla görüşmeleriniz olumlu geçerse muhabbeti koyulaştırın. Mutlaka dudaklarının ve teninin güzelliğinden bahsedin. Komik ama kadınlar bu tip şeylerden hoşlanıyor. Gerisi artık size kalmış. Ne kadar dürüst ve saygılı olursanız ilişkiniz o denli uzun sürer. Facebook’un bu nimetlerinden yararlanın. Şimdiden hepinize mutluluklar dileriz.

Faceden kız ayarlama konusunda daha etkili yöntemleriniz varsa hayatı yalnız geçen erkeklere yardımcı olmak adına sizlerde yöntemlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Özellikle yalnız erkeklere bayanların taktik vermesini temenni ederiz.

sponsorlu bağlantılar

16 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler