Sponsorlu Bağlantılar

Facebookta birçok kullanıcı ismin yanına yazılan sözler konusuna merak sarmış olduğundan dolayı sizlere facebookta ismin yanına yazılan sözler nasıl yazılır konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Facede ismin yanına nasıl yazılır diye merak ediyorsanız gelin makalemizin devamından bu uygulamanın nasıl aktif edildiğini öğrenelim.

Facebook adın yanına yazılan kısa sözler işlemini yapmak adına öncelikle kullanıcı adınızı ve şirenizi kullanarak facebook.com adresinden facebook hesabınıza giriş yapın.

Açılan pencerenin sağ üst kısmında bulunan çark şeklindeki butona tıklayın ve ardından ayarlar bölümüne geçiş yapın.

Açılan pencerede isteğe bağlı olan ikinci ad kısmına bir şeyler yazıp onaylamanız durumunda facebook isminizin yanında parantez içerisinde kısa söz görünecektir. Yapmanız gereken işlemin sadece bu olduğuna emin olabilirsiniz.
facebook ismin yanına nasıl yazı yazılır
Her şeyde olduğu gibi bu uygulamada da insanlar aşırıya kaçmış ve sonuç olarak aşırı derecede amelece şeyler oluşturulmuştur. İnsanların sizlerle dalga geçmemesi ve şahsınıza gülmemesi adına ilgili kısma güzel şeyler yazmanızı tavsiye ederiz.

Eğer isminizin yanına yazacağınız sözü henüz belirlemediyseniz facebook ikinci ad örnekleri bağlantısından yazabilecekleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler