Sponsorlu Bağlantılar

Facebook bildirimlerinin mail adresime gelmesini istemiyorum diyen kişilerden birisiyseniz Facebook iletileri mail adresime gelmesin konusunda sayfamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Facebooktan hotmaile mesaj gelmesin diyen çok kişi olduğu için sizlere ilgili problemin çözümü hakkında takipçilerimizin sormuş olduğu bir soru üzerinden bilgi vermeye çalışacağız. Facebooktan mail gelmesini engellemek nasıl yapılır gelin öğrenelim. Vereceğimiz bilgiler sayesinde bu problemden kurtulacağınıza emin olabilirsiniz.

Takipçi Sorusu: Facebook iletilerimin mailime ulaşmasını istemiyorum. Facebooktan genel mailleri ne şekilde engelleyebilirim. Farmvilleden cityvilleden ne bileyim footballcityden adımbaşı uyarma mesajları mail adresime geliyor. Bundan fazlaca rahatsızlık duymuş vaziyetteyim. Mailim resmen dolup taşıyor. Bundan dolayı faceden gelen mesaj maillerini iptal arzu isterim. Bilgilendirme yapmış olursanız hoşnut olurum. Şimdiden teşekkürler.

Cevap: Sayın takipçimiz facebooktan mail kutunuza gelen maillerin bir daha da ulaşmasını itemiyorsanız alttaki adımları sırası ile uygulayınız.

– facebookk.com uzantısından feysbuk şahsi sayfanıza giriş yapınız.
Facebook bildirimleri mail adresime gelmesin– Açılan pencerenin sağ üst bölgesinde yer alan hesap sekmesinden adisyon ayarları sekmesine giriş yapınız.

– Açılan pencerenin üst sütununda yer alan bildirimler sekmesine giriş yapınız.

– Açılan sayfadan ne yapıldığında size mail ulaşmasını istemiyorsanız o bildirimin beraberinde yer alan tiki şu demek oluyor ki seçme işaretiniz kaldırıp değişimleri kaydet deyiniz.

Tüm uygulamalar bundan ibarettir. Artık deaktif yapmış olduğunuz uygulamalardan mail almayacaksınız. Facebook kullanan kişilerin son zamanlarda yaşamış oldukları sıkıntılardan birisi de tanımadıkları kişilerden mesaj almalarıdır. Sizlerde tanımadığınız kişilerden mesaj almaktan sıkıldıysanız Facebookta sadece arkadaşlarım mesaj atsın bağlantısından ilgili problemin çözümüne ulaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler