Sponsorlu Bağlantılar

Facebook ortamında hesabın geçici olarak kilitlendi uyarısının sıklıkla verilmesinden dolayı kilitlenen facebook hesabı nasıl açılır ve facebook hesabı neden kilitlenir gibi sorular sorulmaya başlamış durumda. Facebook hesabım kilitlendi nasıl açabilirim diye kara kara düşünmeye başladıysanız makalemizin devamından facebook hesabım geçici olarak kilitlendi konusu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Facebook hesabının geçici olarak kilitlenmesinin nedenleri arasında hesabınızda şüpheli hareketlerin var olması yer almaktadır. Özellikle gün içerisinde çok sayıda kişiyi arkadaş eklemeniz hesabınızın bir süreliğine kilitlenmesine neden olabilir. Diğer nedenler arasında ise insanların sizleri şikayet etmeleri ve çok sayıda resim, fotoğraf ve video paylaşımını kısa süre içerisinde yapmanız yer almaktadır.

Bu kilitlenmeler zaman içerisinde artarsa hesabınız komple kapatılabilir. Bu yüzden facebook botlarına takılmamak adına biraz daha dikkatli davranmanızda fayda var.

Hesap kilitlenmelerinde yapılacak tek şey bir süre beklemektir. Ortalama olarak 15 gün beklemenize rağmen hesabınız açılmadıysa yetkililere mesaj gönderebilirsiniz. Eğer yetkililere ulaşmanıza rağmen hesabınız açılmadıysa ilgili hesaptan umudunuzu kesip yeni bir hesap açmanızda fayda var.
Hesabın geçici olarak kilitlendi facebook
Facebook hesaplarını açmakla alakalı alternatif yöntemler bulduğunu iddia eden kişiler var. Makalemizin devamında yer alan videoda bu alternatif yöntemlerden birisi anlatılmaktadır.

Facebook yetkililerine nasıl ulaşabileceğinizi bilmiyorsanız facebook yetkilileri iletişim bağlantısından bu konu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bazı kişiler hesaplarına dns sorunlarından dolayı girememektedir. Sizlerinde dns ile alakalı problemleriniz varsa DNS ayarları resimli anlatım bağlantısından DNS ayarlarının nasıl yapılacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Facebook Hesabının Kilitlenmesinin Diğer Sebepleri

Facebook ortamında getirilen sınırlamalardan birisi de bazı özellikleri bazı kişilerin kullanmasının engellenmesidir. Özellikle oyunlarda hile yapan kişilerin bu oyunları oynamalarının engellediği yaşanan sorunlar arasında yer almaktadır. Eğer herhangi bir uygulamadan yararlanmanız gerekiyorsa spam sorununun ortadan kalkması için yaklaşık olarak 1 gün kadar beklemeniz ve daha sonra uygulamayı yeniden kullanmaya çalışmanız gerekmektedir.

Mesaj göndermeniz engellediyse bunun sebebi tanımadığınız kişilere mesaj atıyor olmanızdır. Bu tip engellemeler yaklaşık olarak 1 hafta ile 10 gün arasında sürmektedir. En geç 10 gün sonra mesaj atmaya tekrardan başlayabilirsiniz. Aynı durumu yaşamamak adına tanımadığınız kişilere mesaj atmamanızda fayda var.

Arkadaşlık gönderme istediğiniz engellendiyse bunun sebebi de çok sayıda kişiye kısa zaman içerisinde arkadaşlık isteği göndermenizdir. 1 hafta bekledikten sonra yeniden arkadaşlık istediği göndermeye devam edebilirsiniz ancak hesabınız aktif olduğunda daha dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Kilitlenen yani bir nevi geçici olarak askıya alınmış olan Facebook hesabınızın kısa süre içerisinde tekrardan size verilmesini istiyorsanız hesap açarken mutlaka telefon numaranızı giriniz. Hesabınızla ilgili herhangi bir sorun oluşması durumunda yekililer en kısa süre içerinde hesabınızı açacaktır. Facebook yöneticileri iletişim bilgileri sayfasından facebook yöneticilerine nasıl ulaşabileceğinizi de öğrenmeniz mümkün.

sponsorlu bağlantılar

10 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler