Sponsorlu Bağlantılar

Face de yani facebook ta Fotoğraf ekleme, albüm opluşturma ve Gizlilik ayarları ile alakalı bilgilendirme yapacağız. Facebook Fotoğraf Ekleme, Albüm Oluşturma, Gizlilik Ayarları nasıl yapılır?

sponsorlu bağlantılar

Facebook Fotoğraf Ekleme Nasıl Yapılır? Facebook da albüm nasıl oluşturulur

Facebook sayfanıza fotoğraf eklemek için aşağıdaki adımları harfiyen uygulayınız…

*** www.facebook.com adresine giriş yapıp profil sekmesinden profili tıklayıp profilinize giriş yapınız.

*** Açılan sayfada durum yani duvar yazısı üstünde bulunan fotoğraflara tıklayınız.

*** Altta beliren ek seçenekten albüm oluşturu seçip tıklayınız.

*** Açılan penceredeki talimatları izleyerek fotoğraflarınızın kayıtlı olduğu dizinden fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.

Eğer sistem kolay fotoğraf eklemek için kurmanız gereken bir programı kurmanızı isterseniz çekinmeyin kurun biz kullandık ve herhangi bir probleme rastlayamadık. Fotoğraf Yükleme Uygulaması’nı yükleme veya kullanmayla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, “Başka Fotoğraf Ekle” sekmesinin altında bulunan basit sürümü deneyin.

Fotoğrafların “Fotoğraflarıma Bak” profil bağlantısının altında belirmesi için, fotoğraflarda etiketlenmiş olmanız gerekir. Yüklediğiniz bir fotoğrafta kendiniz etiketlemek için, fotoğrafa gidin ve altındaki “Bu Fotoğrafı Etiketle” bağlantısına tıklayın, sonra da ben’i seçininiz. Artık fotoğraf albümünüz oluşmuş durumda. iyi günlerde kullanınız.

Facebook taki albümlerinizi gizlemek için aşağıdaki adımları harfiyen uygulayınız

*** Facebook sayfanızdan Fotoğraf ilgili fotoğraf albümüne gidiniz.
*** Açılan pencerenin üstündeki Fotoğrafları Düzenle bağlantısına tıklayınız.
*** Daha sonra Bilgileri Düzenle sekmesine tıklayınız.
*** Buradan albümün kimlere görünmesini istiyorsunuz onu seçin ve Albümünüzün gizliliğini güncelleyin.

Tüm işlemler bundan ibarettir kolay gelsin.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

5 Yorum Yapılmış.

  1. kuymak mehmet diyor ki:

    Bilgilendirme için teşekkür ederim

  2. […] http://www.e-sorgu.org/facebook-fotograf-ekleme-album-olusturma-gizlilik-ayarlari-2.html Facebook Beklemede Olan Arkadaşlık istekleri yazısına ait etiketler : beklemede olan arkadaşlık isteklerini nasıl görebilirim, Bekleyen arkadaşlık istekleri, facebook, Facebook arkadaş ekleme, Facebook Arkadaşlık isteği, Facebookta arkadaşlık isteği gönderdiğim kişileri görme, Facebookta Beklemede Olan Arkadaşlık istekleri Facebook Beklemede Olan Arkadaşlık istekleri yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz. […]

  3. […] http://www.e-sorgu.org/facebook-fotograf-ekleme-album-olusturma-gizlilik-ayarlari-2.html Facebook Albüm Oluşturma – Facede Albüm Nasıl Oluşturulur yazısına ait etiketler : albüm, Ayarlar, facebook, Facebook Albüm Ekleme Resimli Anlatım, Facebooka Albüm Nasıl Eklenir, Facede Albüm nasıl eklenir, Facede Albüm Nasıl Oluşturulur, Yeni Face Ayarları, Yeni Facebook Albüm Ekleme, Yeni Facebook Ayarları Facebook Albüm Oluşturma – Facede Albüm Nasıl Oluşturulur yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz. […]

  4. ayşe kadın diyor ki:

    Facebook albüm oluşturuyorum fakat bi uyarı aldım benle kafamı buluyorlar anlamadım

19 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc