Sponsorlu Bağlantılar

Facebook ortamında duvar yazısı paylaşırken yaptığımız paylaşımlar arkadaş listemizde yer alan bazı kişileri yakından ilgilendiriyorsa duvar yazılarımıza etiketleme yaparak ilgili kişileri haberdar edebiliriz. Duvarınızda yaptığınız paylaşımlara bir kişiyi etiketlediğiniz zaman yaptığınız paylaşımlar etiketlenen kişinin de profilinde görülecektir. Bu nedenden dolayı etiketlediğiniz kişinin rencide olmasına neden olacak şeylere etiketleme yapmamanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde arkadaşlarınız ile ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Soru: Facebook duvarımda çok şekil yazılar paylaşıyorum Ayrıca paylaştığım yazıları bazı kişilerin daha yakından görmesini istiyorum. Çünkü onlara iğneliyici sözlerim var facede. Bu yüzden Face duvarına yazmış olduğum duvar yazılarına o kişileri etiketlemek istiyorum. Facebook duvar yazısına arkadaşlarımı nasıl etiketleyebilirim?

Cevap: Sayın takipçimiz en çok aldığımız sorulardan biriside Facebook duvar yazısına arkadaşlar nasıl etkilenir? Duvar yazısı yani durum yorumu için etiketleme yapmakmak için yazının altındaki yorum yap kısmına tıklayınız daha sonra @etiketlenecek Kişinin facebook niki örneğin @ahmetbıyıklı şeklinde etiketlemek istediğiniz kişiyi yazıp entıra basınız. Tüm işlem bundan ibarettir.

Facebook duvar yazısına arkadaş etiketleme konusunda yaşadığınız problemler varsa bu problemlerinizi yorum yaparak bizlere bildirmeniz halinde sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmaya özen göstereceğiz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

5 Yorum Yapılmış.

 1. HÜSAMETTİN GÖKBERK diyor ki:

  Eskiden insanlar sevilir, eşyalar ise kullanılırdı. Gün geldi eşyalar sevilir, insanlar kullanılır oldu.Can Dündar sözleri

 2. JALE MERT diyor ki:

  aşk matematikselmiş meğer ömrüm yeterse eğer aşk üç harf bir harf için kırk yıl köle olunuyorsa* üç çarpı kırk yıl seninle yaşlanmaya değer. ben henüz yolun a şıkkındayım

 3. hazal kayacık diyor ki:

  Facebook duvar yazısına arkadaş etiketlemeyi bir türlü yapamadım. Yardım edin bana. Canım aşkım sevgilim ahmeti duvarımda etiketlemek istiyorum. Onu yüreğime etiketledim duvarıma da etiketleyim.

 4. damla diyor ki:

  Facebook duvar yazısına arkadaşlar nasıl etkilenir? Duvar yazısı yani durum yorumu için etiketleme yapmakmak için yazının altındaki yorum yap kısmına tıklayınız daha sonra @etiketlenecek Kişinin facebook niki örneğin @ahmetbıyıklı şeklinde etiketlemek istediğiniz kişiyi yazıp entıra basınız.

 5. hanife bilek diyor ki:

  Bilgilendirme için teşekkürler bende bunu arıyordum

17 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc