Sponsorlu Bağlantılar

Facebook durum güncellemesi, paylaşın resimlerden, videolardan ve metinlerden yakınlarının haberdar olmasını sağlamak isteyen kişiler için geliştirilmiş olan bir sistemdir. Face durum güncellemesi yaparak, paylaşımlarınızdan listenizde yer alan birçok kişinin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Facebook durum güncellemesi nasıl yapılır konusunda bilginiz yoksa gelin bu duruma açıklık getirelim.

Facebook ortamında durum etiketlemesi yapmak için durum altında bulunan yorum yap sekmesine tıklayıp yorumu aktif ediniz. Yorum kısmına da @etiketlenecek kişi ismi yapıp arzu ettiğiniz şahısları durumunuza etiketleyerek durum güncellemesi yapabilirsiniz. Bu durumdan bazı kişiler rahatsız olabilmektedir. Bu yüzden durum güncellemelerine ekleyeceğiniz kişilere dikkat etmenizde ciddi anlamda fayda var. Aksi takdirde açıklama yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Facebook durum güncellemesi çok sayıda kişiden rağbet gördüğünden dolayı kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak adına yeni bir buton devreye sokuldu. Yorum ve paylaşım bölümünde yer alan insan şeklindeki simgeye tıklayarak istediğiniz kişileri durum güncellemelerine ekleyerek bu kişilerin paylaşımlarınızdan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Facebook en gelişmiş sosyal ağlardan birisidir. Sektörün lideri haline gelmesinin en büyük nedenleri arasında yazılımını sürekli olarak geliştirmesi yer almaktadır. Kullanıcılardan gelen önerilere iyi bir şekilde kulak veren yetkililer, gelen istekleri gerçekleştirilebilirlik süzgecinden geçirdikten sonra sisteme uyumlu hale getirerek kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Sizlerin de parlak önerileriniz varsa bu önerilerinizi Facebook yetkililerine göndererek sosyal paylaşım sitelerinde yeni bir devrimin mimarı olabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

10 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler