Sponsorlu Bağlantılar

Sürekli aldığımız sorulardan biriside şüpesiz ki facebookta durum güncellemelerine arkadaşlar nasıl etiketlenir. Düne kadar benimd ebu konu hakkında bir fikrim yoktu fakat sizler için bir araştırma yapıp doğru bilgilere ulaştım. ilk önce kendimi bilgilendirdim, şimdide nasipse sizi bilgilendireceğim.

Facebook Durum Güncellemeleri Nasıl Etiketlenir

Örneğin arkadaşınız durum çubuğunuza bir şey yazdı ve siz bu durum çubuğunda yazanan kelime yada cümlenin altına bazı kişileri etiketlemek istiyorsunuz. Peki bunu nasıl yapacaksınız. Durumun altında yazan yorum yap sekmesine tıklayınız. Dada sonra @etiketlenecek kişinin ismi diyiniz otomatik olarak bir pencere açılacaktır zaten. Bu pencereden atiketlenecek kişiyip seçip entıra basınız. Artık arkadaşınız durum çubuğundaki yazıya etiketlenmiştir.

Örnek
Durum: Ağaçlar ayakta ölür ya sev ya terkt
Bunun altında bulunan yorum yapa tıklayıp şunu yazınız
@Fadimemadensiz daha sonrada entıra basip işleminizi bitiriniz.

Sizlerinde bildiğiniz gibi durum güncellemelerine kişi etiketleme konusunda yeni gelişmeler oldu. Duvarınızda bir durum güncellemesi paylaşırken metin kısmının hemen altında kişileri etiketlemenizi sağlayacak yeni bir buton eklendi. Bu butona tıklayıp etiketlemek istedğiniz kişinin adını yazmanız durum güncellemesine etiketleme yapmanız için yeterli olacaktır.

sponsorlu bağlantılar

13 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler