Sponsorlu Bağlantılar

Facebooktaki beğenileri teker teker silmek baş belası bir durumun oluşmasına neden olduğundan dolayı sizlere facebook beğenileri toplu silme konusunda bilgi vereceğiz. Eğer sizlerin de facebook beğenileri silme konusunda ekstra olarak bildikleriniz varsa bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Facebook beğenileri sayesinde para kazanılması birçok beğeni hilesinin çıkmasına neden olduğundan dolayı kullanıcılara farkında olmadan birçok şeyi beğenmektedir. Ayrıca paylaşıma dayalı bir sosyal ağ olduğundan dolayı kullanıcılar beğendikleri şeyleri listesinde olan kişilere duyurmak istediğinden dolayı beğen ve paylaş etkinliklerini uygulamaktadırlar. Bu beğeniler zaman içerisinde kaldırılmadığından dolayı kullanıcı profil sayfalar resmen çöplüğe dönmektedir. Ani bir kararla beğenileri teker teker kaldırma isteyen kişiler ise çekilmez bir hal aldığından dolayı pes etmektedirler.
facebook beğenileri silme kaldırma
Facebook beğenilerini facebook ortamında otomatik olarak silmek için özel bir menü bulunmamaktadır. Facebook beğenilerinizi mozillaya özel bir eklenti kurup makro yazarak silebilirsiniz. Facebook beğenilerini silmek için nasıl makro yazılacağı hakkındaki detaylı video web sayfamızda bulunmaktadır. Aşağıdaki videoda anlatılanları uygulayarak facebook beğenilerinizden kurtulabilirsiniz. Açılır pencerede görünün tüm beğeniler silinecektir ancak çok eski beğenilerinizin silinmesi ancak manüel olarak mümkün. Makalemizin devamında yer alan videoda ilgili makroların nasıl oluşturulacağı hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır. Video içerisinde yer alanları uygulamaya koyarak beğeni çılgınlığından kurtulabilirsiniz.


Facebook beğenilerini silme konusu genel olarak bu şekildedir. Beğenilerden sadece bir adımda kurtulmanız mümkün olmadığından dolayı çaresiz bir şekilde anlattıklarımızı uygulamanız gerekiyor. Zaman içerisinde yeni uygulamaların geliştirilmesi durumunda sizlere elimizden geldiğince bilgi vermeye çalışacağız.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

11 Yorum Yapılmış.

 1. recep diyor ki:

  Çok sağolun, sayenizde çok kolay bir şekilde kurtulmuş oldum, yüzlerce beğeniyi kendi kendine sildi. Süper birşey bu.

 2. kerem diyor ki:

  chorome de oluyor mu brde kesinlikle olur mu?

 3. emre diyor ki:

  Benim durumum tamamen farklı hergun 10larca sayfayı hiç ziyaret bile etmeden begendiriliyorum onu gectim bide bu begendigim sayfalardan cıkamıyorum begenmekten vazgecsem bile tekrardan otomatik olarak begeniliyor, Yardım ederseniz cok sevinirim.

  • Cengiz diyor ki:

   Aynen benimde öyle oluyor. Durum beğendirme diye girdim bi yere filan sonra olmaya başladı. Nasıl Kurtulabiliriz lütfen yardım edin..

  • elif diyor ki:

   arkadaşlar benim sayfamda aynı şekilde hergün beğeniler artıyor ve hiç tanımadığım insanlara abone olduğum gözüküyor siliyorum kapatyorum daha sonra açtığımda bir bakıyorum herşey yerli yerinde :((( lütfen bu konuda bilgisi olan varsa yardım etsin

  • faruk diyor ki:

   aynı dert bende de var kardeş yaa

   • emre diyor ki:

    bendede aynı sorun vardı cözdum. sorunu google chromw kullanmanız.programı tamamen kaldırın google dısınde herhangi bir tarayıcıdan tum uyeliklerinizi silip ardından tekrardan chromeyi yuklerseniz kurtulmus olucaksınız arkadaslar.

 4. merci diyor ki:

  ben öyle dediğiniz gibi yapmadım.beğendiğim sayfaya gittim.orada bunu beğendin hemen yanında da mesaj ve yanında bir işaret vardı.tıkladım.beğenmekten vazgeç yazıyordu.ben de vazgeçtim.beğeniden kurtuldum. :)

 5. beğenileri silme diyor ki:

  Bilgilendirme için teşekkür ederim ama facebook beğenileri silme işlemi için makro yazamadım.

 6. kadir bilge diyor ki:

  Sayenizde sayfamdaki gereksiz yazılardan kurtuldum çok teşekkür ederim.

15 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc