Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaş olarak ekle butonu kaldırma konusu facebook ortamında sürekli tanımadığı kişilerden arkadaşlık teklifi alanların merak ettikleri arasında yer almaya devam ediyor. Facebook arkadaş olarak ekle butonu nasıl kaldırılır sorusunu soran çok sayıda kişi olduğundan dolayı sizlere bu makalemizde Facebook arkadaş olarak ekleme butonu nasıl kaldırılır hususunda bilgi vermek istiyoruz. Gün içerisinde ilgili soruyu soran çok sayıda kişi olmasından dolayı sizlere takipçilerimiz tarafından sorulmuş olan bir soru üzerinden bilgi vermek istiyoruz.

sponsorlu bağlantılar

Takipçi Sorusu: Çok güzel ve alımlı bir bayanım. Bundan ötürü facebooktan sürekli arkadaşlık teklifi almaktayım. Buda erkek arkadaşımı çok rahatsız ediyor. İlişkimiz neredeyse bitme noktasına gelmiş durumda. Bundan ötürü facebookta sayfamda bulunan arkadaş olarak ekle butonunu kaldırmak istiyorum. Lütfen bu konuda bana yardımcı olun yoksa ilişkim tam anlamıyla bitecek.

Cevap: Sayın takipçimiz, sizinde belirtmiş olduğunuz gibi günümüz şartlarında birçok Facebook kullanıcısının birlikteliği saçma sapan nedenlerden ötürü bitebilmekte. Fakat sizde kendinizi çok beğenmiş bir hava olduğunu sezdik. Bunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Şimdi gelelim sorunuza. Facebook arkadaş olarak ekle butonu nasıl kaldırılır. Facebook arkadaş ekle butonunu kaldırmak için aşağıdaki adımları bire bir uygulayınız.
Facebook Arkadaş Olarak Ekleme Butonu Kaldırma• www.facebook.com adresinden kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak facebook hesabınıza giriş yapınız.

• Sağ üst kısımda bulunan kilit şeklindeki butona tıklayınız.

• Açılan küçük pencerede yer alan benimle kimler iletişim kurabilir sekmesine geçiş yapın.

• Açılan yeni pencerede bana kimler arkadaşlık isteği gönderebilir seçeneği bulunmaktadır. Bu kısımdan kimlerin size arkadaşlık isteği gönderebilmesine izin verdiğinizi seçin.

Yaptığınız bu işlem sonrasında filtrelediğiniz kişiler dışında olan şahıslar sizlere arkadaşlık istediği gönderemeyecektir. Facebook ikinci isim örnekleri bağlantısından kendinize bir ikinci isim belirleyebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap, Teknoloji

4 Yorum Yapılmış.

  1. suleyman diyor ki:

    ne alaka yani sadece arkadaslık isteginin nasıl kaldırılabilceğini sormuslar size siz se facebooku kapatması gerektiğini belirtmişsiniz.öncesinde de arkadaslarının arkadası gönderebilir yapmıssınz hiç kmse gndermesin kardeşim hiç kimse!! biliyosan söyle bilmiyosan yada böyle arkadaslık istegini butonunu kaldırma gibi bir olasılık yoksa boş yere hamaset yapmana gerek yok

  2. TONGUÇ KAMER diyor ki:

    Benim için olayı çeşitli örneklerle şekillendirirseniz memnun olurum.

  3. Eminem diyor ki:

    Bilgiler Fotograflar

  4. […] Facebook Arkadaş Olarak Ekle Butonu Nasıl Kaldırılır Facebook Arkadaş Silme yazısına ait etiketler : facebook, facebook arkadaş silme, facebook arkadaşlık isteği almak istemiyorum, facebook arkadaşlık isteği geri çekme, facebook arkadaşlık isteği istemiyorum, facebook arkadaşlık isteği kapatma, facebook arkadaşlık isteği nasıl iptal edilir, facebook arkadaşlık isteğini engelleme, facebook arkadaşlık isteğini geri almak, facebook arkadaşlık isteğini geri çekme, facebook arkadaşlık isteğini iptal etme Facebook Arkadaş Silme yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz. […]

17 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc