Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaş olarak ekle butonu kaldırma konusu facebook ortamında sürekli tanımadığı kişilerden arkadaşlık teklifi alanların merak ettikleri arasında yer almaya devam ediyor. Facebook arkadaş olarak ekle butonu nasıl kaldırılır sorusunu soran çok sayıda kişi olduğundan dolayı sizlere bu makalemizde Facebook arkadaş olarak ekleme butonu nasıl kaldırılır hususunda bilgi vermek istiyoruz. Gün içerisinde ilgili soruyu soran çok sayıda kişi olmasından dolayı sizlere takipçilerimiz tarafından sorulmuş olan bir soru üzerinden bilgi vermek istiyoruz.

Takipçi Sorusu: Çok güzel ve alımlı bir bayanım. Bundan ötürü facebooktan sürekli arkadaşlık teklifi almaktayım. Buda erkek arkadaşımı çok rahatsız ediyor. İlişkimiz neredeyse bitme noktasına gelmiş durumda. Bundan ötürü facebookta sayfamda bulunan arkadaş olarak ekle butonunu kaldırmak istiyorum. Lütfen bu konuda bana yardımcı olun yoksa ilişkim tam anlamıyla bitecek.

Cevap: Sayın takipçimiz, sizinde belirtmiş olduğunuz gibi günümüz şartlarında birçok Facebook kullanıcısının birlikteliği saçma sapan nedenlerden ötürü bitebilmekte. Fakat sizde kendinizi çok beğenmiş bir hava olduğunu sezdik. Bunu da söylemeden geçemeyeceğiz. Şimdi gelelim sorunuza. Facebook arkadaş olarak ekle butonu nasıl kaldırılır. Facebook arkadaş ekle butonunu kaldırmak için aşağıdaki adımları bire bir uygulayınız.
Facebook Arkadaş Olarak Ekleme Butonu Kaldırma• www.facebook.com adresinden kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak facebook hesabınıza giriş yapınız.

• Sağ üst kısımda bulunan kilit şeklindeki butona tıklayınız.

• Açılan küçük pencerede yer alan benimle kimler iletişim kurabilir sekmesine geçiş yapın.

• Açılan yeni pencerede bana kimler arkadaşlık isteği gönderebilir seçeneği bulunmaktadır. Bu kısımdan kimlerin size arkadaşlık isteği gönderebilmesine izin verdiğinizi seçin.

Yaptığınız bu işlem sonrasında filtrelediğiniz kişiler dışında olan şahıslar sizlere arkadaşlık istediği gönderemeyecektir. Facebook ikinci isim örnekleri bağlantısından kendinize bir ikinci isim belirleyebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler