Sponsorlu Bağlantılar

Facebook arkadaş ekleme cezası kaldırma, kısa süre içerisinde birden fazla kişi arkadaş ekleme talebi gönderen kişilerin canını sıkan durumlardan birisidir. Facebook arkadaş ekleme engeli kaldırma konusunda çok sayıda kişi bilgi istediğinden dolayı takipçilerimizin sormuş olduğu bir soru üzerinden yola çıkarak sizlere Facebook arkadaş ekleme engelini kaldırma nasıl yapılır konusunda bilgi vereceğiz. Arkadaş ekleme yasağını kaldırma nasıl yapılıyormuş gelin öğrenelim.

Takipçi sorusu: yeni açmış olduğum facebook hesabım ile tanıdığım kişileri eklemeye başladım ve sonrasında 30 gün arkadaş ekleme engeli aldım. Bildiğim kadarıyla daha önceden 7 gün arkadaş ekleme engeli ve 15 gün arkadaş ekleme engeli veriliyor. 30 gün benim içi çok uzun bir zaman. Tüm bu saymış olduğum nedenlerden dolayı facebook arkadaş ekleme engeli kaldırma konusunda bilgi almak istiyorum. Facebook arkadaş ekleme engeli nasıl kaldırılır konusunda bilgi verirseniz gerçekten çok memnun olurum.
Facebook arkadaş ekleme engeli cezası kaldırmaCevap: Sayın takipçimiz facebook tarafından yapılan arkadaş ekleme engelini kaldırmanın maalesef bir yolu bulunmamaktadır. Gün içerisinde birden fazla arkadaşlık teklifi gönderen kişileri büyük bölümü spam yaptıkları gerekçesi ile 30 gün boyunca engellemektedir. 30 gün beklemekten başka çarenizin olmadığını bilmenizi isteriz. Eğer ben 30 gün bekleyemem diyorsanız yeni facebook hesabı açmanızı öneririz. Ayrıca 30 günlük arkadaş engelleme işleminin büyük sebeplerinden birisi gönderdiğiniz arkadaşlık isteklerine birçok kişinin ben bu kişiyi tanımıyorum demesi olmuştur. Bu yüzden kesinlikle sizi reddetmeyecek olan kişilere teklif göndermenizde fayda var.

Facebook arkadaş ekleme engeli kaldırma konusunda eğer sizlerinde ekstra olarak bildikleriniz varsa, bu bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Facebook hesabınız geçici olarak kilitlendi ise Facebook Hesabım Geçici Olarak Kilitlendi bağlantısından hesabınızı nasıl açacağınızı da öğrenebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler