Sponsorlu Bağlantılar

Sürekli evinin bereketsiz olduğundan yakınan takipçilerimize yardımcı olabilmek adına evin bereketli olması için okunacak dualar hakkında bilgi vermek istiyoruz. Evinize yüklü miktarda para girmesine rağmen hanenizde hiç bereket yoksa ve ekonomik sıkıntı çekiyorsanız yüce yaratıcıya gönülden inanıp dua ederek evinize bereket getirebilirsiniz. Yazımızın devamında yer alan bereket duasının evinize bolluk bereket getirmesini temenni ederiz.

Evin bereketli olması için okunacak dualar

Bu vereceğimiz bereket duasını gün içerisinde boş kaldığınızda bol bol okuyun. Ne kadar çok okursanız bereket kazanmak adına o kadar faydalı olacaktır.

Ya Allah, ya Rab, ya Hayyu ya Kayyum. Ya zel Celali vel- İkram. Yüceler yücesi olan isminin hakkı için Senden isterim. Bana helal rızık ver. Allah’ım eğer rızkımız semada ise onu indir, eğer yerde ise onu çıkar, uzakta ise onu yakınlaştır, yakın ise kolaylaştır, az ise çoğalt, çok ise onu bereketlendir.

Duaların en güzeli içten yapılanıdır. Ettiğiniz ve okuduğunuz tüm duaları Allah’a inanarak ve tüm imanınızla dile getirin. Bu durumu dikkate alırsanız dualarınız mümkün mertebe kabul olacaktır. Hepinize bereket kokan bir ömür dileriz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler