Sponsorlu Bağlantılar

Çocuk ilizyonları çocukları derinlemesine etkilediğinden dolayı basit ilizyonlar çocuklar tarafından öğrenilmek istenmektedir. Hiçbir ilizyonist sırrını açıklamasa da bizler sizlere evde yapılabilecek ilizyonlar hakkında bilgi vereceğiz. Sizlere sunacağımız kolay yapılan ilizyonlar çevrenizde yer alan kişileri etkilemek adına yeterli olacaktır.

Özellikle ilkokul çağındaki çocukların ilizyona merak sardığı aşikardır. Bazen abi abi bak şunu nasıl yapıyorum demeleri bile insanı çileden çıkarırken öyle bir ilizyon yaptıkları oluyor ki şaşıp kalıyorum. Acaba bu ilizyonları nasıl yapıyorlar. Ev ortamında yapılan bir kaç basit ilizyonu siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istiyorum.

Evde yapılacak olan ilizyonların risk oluşturmaması adına özellikle oyun kağıtları ile yapılan ilizyonları tercih ettik. Kağıt ile yapılan ilizyonlar her ne kadar basit gibi görünse de sırrınızı bilmeyen kişiler günlerce hatta aylarca bunları nasıl yaptığınızı düşünecektir. Gelin gecenin en gizemli adamı olmak için neler yapabileceğimize göz atalım.

Elbette sizlere sunduğumuz ilizyon numaraları dışında daha birçok ilizyon numarası bulunmaktadır ancak birçok ilizyonist sırrını açıklamadığından dolayı sadece yapımı bariz bir şekilde belli olan numaraları sizlere sunmaya çalıştık. Eğer sizlerin gerçek anlamda bildiğiniz kaliteli numaralar varsa bunları bu alana merak saran kişilerin faydalanması adına bizlerle paylaşabilirsiniz. Zaman içerisinde elimizi yeni ilizyonlar geçtikçe bunları sizlere sunmaya devam edeceğiz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler