Sponsorlu Bağlantılar

Esra Şengünalp kimdir? Esra Hanım ülkemizde en çok izlenen dizilerden birisi olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Aynura karakterini canlandıran yetenekli genç oyuncusudur. Esra Şengünalp kimdir, Esra Şengünalp kaç yaşında ve Esra Şengünalp nereli sorularının sorulmasından dolayı bu yazı dizimizde sizlere Esra Şengünalp biyografi bilgilerini sunmak istedik. Kurtlar Vadisi Aynura kim sorusunun cevabını arıyorsanız yazımızın devamından ilgili dizi oyuncusu hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

Esra Şengünalp Kimdir? Kaç Yaşında Biyografi

Esra Şengünalp 1989 doğumlu olup Bursa ilinde dünyaya geldi. Esra Şengünalp 2006 yılında Bursa Atatürk Lisesi’nden, 2015 yılında da M.S.Ü Konservatuar Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Şimdilerde Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde “Aynura” karakterini canlandıran Esra Şengünalp herkesin beğenisini kazanmış durumda. Kendisine meslek hayatında başarılar diler, yapmış olduğu çalışmaları beğendiğimizi dile getirmek isteriz.

Esra Şengünalp Resimleri

esra şengünalp

esra şengünalp biyografi

esra şengünalp kimdir

Esra Şengünalp kimdir, Esra Şengünalp kaç yaşında ve Esra Şengünalp nereli konusunda bildiklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Biyografi

3 Yorum Yapılmış.

 1. büşra diyor ki:

  esra şengülalp sizi çok seviyorum fotoğraflarını bakıyorum ayrıca bir şey itiraf etmek istiyorum siz bu dünyanın sadece oyuncusu değil dünyanın en güzel prensesisiniz ve hep öylede kalacaksınız….

 2. faik kerimov diyor ki:

  Benim 11 yasim var ve ben size hayranim azerbaycanlıyim lutfen bize cevap yazin

 3. Esra diyor ki:

  Esra şengünalp seni çooooook seviyorum. Ben Almanya’da olduğum için seni ancak rüyamda görürüm
  İnşallah bir gün nasip olur seni görmeye.
  Sen cok güzelsin
  İyi ki kurtlar vadisinde tanıdık hepimiz seni
  Hep sağlıklı kal mutlu ol :)
  Esra

17 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc