Sponsorlu Bağlantılar

Esra Erol alçakgönüllü yapısı sayesinde Türk insanının kalbine taht kurmuş olan, ülkemizin yetiştirdiği popüler isimlerden birisidir. Özellikle sunuculuğunu yapmış olduğu evlendirme programı sayesinde ün kazanmış ve bekar birçok kişinin evlenmesine vesile olmuştur. Doğum tarihi 12 Mayıs 1982 olan başarılı sunucu Fox TV ekranlarında Esra Erol’da Evlen Benimle adlı evlendirme programının sunuculuğunu yapıyor.

Boğa burcu olan Esra Hanım İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde dünyaya geldi. Annesi ev hanımı ve babası polis emeklisidir. Kendisinin toplamda 5 kız kardeşi bulunmaktadır. Sporcu kişiliği ile de tanınan Esra Hanım gençlik dönemlerinde koşu ve basketbol sporları ile ilgilenmiştir. Esra Erol denildiği zaman akla gelen en önemli sıfat dürüstlüktür. Bu güne kadar tanıdığımız en dürüst kişilerden birisi olduğunu ve kendisini hayranlıkla takip ettiğimizi belirtmek istiyoruz.

Esra Erol kimdir konusunda eksik gördüğünüz noktalar var ise bunları yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Esra Erol, yaptığı programın çok izlenmesinden ziyade insanlara alçak gönüllü bir şekilde yaklaşmasından dolayı sevilen bir kişidir. Aradan uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen karakterini değiştirmemesi Esra Erol’u insanların daha çok sevmesini sağlamıştır. Halkın sorunlarını dile getirmesi ile tanınan Esra Hanım ile iletişim içerisinde olmak için twitter.com/erolesra bağlantısından kendisini takip listenize ekleyebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler