Sponsorlu Bağlantılar

Herkesin birilerinden elbet bir beklentisi vardır. Bu yazı dizimizde sizlere erkeklerin kadınlardan ne gibi beklentileri olduğu hususundan bahsetmek istiyoruz. E-sorgu. org’nin erkek editörlerinden birisi olarak elimden geldiği kadarıyla kendi iç dünyamı da hesaba katarak erkeklerin kadınlardan beklentilerinin neler olduğundan bahsedeceğim. Konu maddeler halinde ele almak istiyorum.

Erkeklerin Kadınlardan Beklentileri

– Erkekler itaatkârlığı seven varlıklardır. Erkeğe bir bardak su vermek bile erkeği mutlu edebilir. Erkekler bayanlardan ilgi ve alaka görmeyi yani pehpehlenmeyi bekler.

– Erkek asla kadınla mum ışığında yemek yemekten hoşlanmaz. Hele ki erkeğinizin yemek hazırlamasını sakın beklemeyin. Biz erkekler daha çok mangal türü şeylerden ve fasıl gecelerinden hoşlanırız. Erkeğinize yemek hazırlatmanız onu boğar. Erkeklerin kadınlardan beklentilerini dikkate almanızda fayda var.

– Bir erkeğin sizinle alışveriş yapmasından mutlu olmasını sakın beklemeyin. Alışveriş yapmak bir erkek için en zor durumlardan birisidir.

– Erkeklere beni seviyor musun diye saçma sorular sormayın. Hiçbir erkek beni seviyor musun sorusundan hoşlanmaz. Çünkü erkek sevmediği kişilerin yanında olmaz. Eğer yanınızdaysa sizi sevdiğine emin olun.

– Erkeğe kıyafetim nasıl olmuş diye bir soru ile gelmeyin. Kıyafetiniz güzelde olsa çirkinde olsa erkek her daim çok güzel olmuş diyecektir.

– Erkekler asla iğneleyici sözler kullanmaz bundan ötürü erkeğin size bir şey demesi durumunda söyledikleri cümleler altında bir şey aramayın.

– Erkekler dolaylı yoldan bir şey isteyen bayan istemez. Bir erkekten bir şey isteyecekseniz lafı eveleyip gevelemeyin direk söyleyin.

– Şişmanladığınıza dair sorular sormayın. Eğer şişmanladıysanız erkek çekinmeden söyler buda kalbinizin kırılmasına neden olabilir. Bundan ötürü şişmanladıysanız zaten siz bunu biliyorsunuzdur.

– Erkeklerden sürekli bir şey isteyip ekonomik açıdan sarmasın. Erkekler yapamadıkları şeylerin altında kalmaktan hoşlanmazlar.

Sizlerinde edinmiş olduğu tecrübeler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler