Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle bayanlar sevgililerine seslenecekleri cümleleri seçemediklerinden erkekler kendileri kenara atılmış ve aşktan yoksun hissederler. Erkek arkadaşınıza karşı kullanacağınız birkaç kelime kendisini yüceltecektir. Sizlerde erkek arkadaşınızın duygu bakımından doygunluğa ulaşmasını istiyorsanız seçeceğiniz kelimelere dikkat etmelisiniz.

Erkek arkadaşa nasıl hitap edilir konusunda sizler için birkaç kelimeyi bir araya getirdik ancak sevgilinizi en iyi tanıyan kişi siz olduğunuz için kendisinin seveceği kelimeleri az çok bilirsiniz. Yazımızın devamında yer alan hitap şekilleri herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu yüzden karakter analizi yapıp sevgilinizin seveceği kelimeleri seçmenizde fayda var.

Erkek Sevgiliye Arkadaşa Hitap Şekilleri

Erkeğim: Bu kelime ilerlemiş birlikteliklerde kullanılması gereken bir kelimedir. Kullanan bayan erkeğine ben sadece sana aidim hissini bu kelime ile sağlayabilir. Erkekler sadece kendilerine özel olan şeyleri severler. Bu kelime ile onun yüreğini okşayabilirsiniz.aşk

Prensim: Bu hitap şekli daha yaşı küçük olan sevgililerin en çok kullandığı hitap şekillerinden birisidir. Erkekte yakışıklılık hissi uyandıran bu hitap şekli emin olun erkek arkadaşınızın yürüyüş şeklini bile değiştirecektir.

Paşam: Daha çok maço ve ağırbaşlı erkeklerin sevdiği hitap şeklidir. Eğer sevgiliniz maço biriyse kendisine paşam demeniz onu sevindirecektir. Ancak fazla yüz verip baskı görmemeniz adına ara sıra üstün karaktere bürünmenizde fayda var.

Sevgilim: Bize göre en uygun olan ve her şeyi apaçık ifade etmemizi sağlayan en güzel hitap şekli sevgilim kelimesidir. Hitap şekillerinde en başarılı hitabın sevgilim olduğunu düşünüyoruz.

Sizlerde etkili olduğu düşündüğünüz hitap şekillerini yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler