Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle bayanlar sevgililerine seslenecekleri cümleleri seçemediklerinden erkekler kendileri kenara atılmış ve aşktan yoksun hissederler. Erkek arkadaşınıza karşı kullanacağınız birkaç kelime kendisini yüceltecektir. Sizlerde erkek arkadaşınızın duygu bakımından doygunluğa ulaşmasını istiyorsanız seçeceğiniz kelimelere dikkat etmelisiniz.

sponsorlu bağlantılar

Erkek arkadaşa nasıl hitap edilir konusunda sizler için birkaç kelimeyi bir araya getirdik ancak sevgilinizi en iyi tanıyan kişi siz olduğunuz için kendisinin seveceği kelimeleri az çok bilirsiniz. Yazımızın devamında yer alan hitap şekilleri herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu yüzden karakter analizi yapıp sevgilinizin seveceği kelimeleri seçmenizde fayda var.

Erkek Sevgiliye Arkadaşa Hitap Şekilleri

Erkeğim: Bu kelime ilerlemiş birlikteliklerde kullanılması gereken bir kelimedir. Kullanan bayan erkeğine ben sadece sana aidim hissini bu kelime ile sağlayabilir. Erkekler sadece kendilerine özel olan şeyleri severler. Bu kelime ile onun yüreğini okşayabilirsiniz.aşk

Prensim: Bu hitap şekli daha yaşı küçük olan sevgililerin en çok kullandığı hitap şekillerinden birisidir. Erkekte yakışıklılık hissi uyandıran bu hitap şekli emin olun erkek arkadaşınızın yürüyüş şeklini bile değiştirecektir.

Paşam: Daha çok maço ve ağırbaşlı erkeklerin sevdiği hitap şeklidir. Eğer sevgiliniz maço biriyse kendisine paşam demeniz onu sevindirecektir. Ancak fazla yüz verip baskı görmemeniz adına ara sıra üstün karaktere bürünmenizde fayda var.

Sevgilim: Bize göre en uygun olan ve her şeyi apaçık ifade etmemizi sağlayan en güzel hitap şekli sevgilim kelimesidir. Hitap şekillerinde en başarılı hitabın sevgilim olduğunu düşünüyoruz.

Sizlerde etkili olduğu düşündüğünüz hitap şekillerini yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Sözler

2 Yorum Yapılmış.

  1. sena diyor ki:

    sevgiliye hitap şekilleri bence çok hassas bir konu. erkek sevgiliye nasıl hitap edilir diye durup kendime sorduğumda kocacım demek bence en güzeli. Ancak kocacım dedikten sonra erkek size sarkmaya ve hadi bir yerlerde kalalım demeye başlayabilir. Bu yüzden dikkatli olmak lazım. Eğer cesaretiniz yoksa herşeyim, aşkım, erkeğim, hayatımın anlamı ve birtanem gibi yakıştırmaları yapabilirsiniz.

    • admin diyor ki:

      Kesinlikle çok doğru bir konuya değinmişsiniz. Riske girmemek adına erkeğe nasıl hitap edileceğine kesinlikle dikkat edilmeli. Sevgiliye hitap kelimeleri içerisinde yer alan en güzel söz bence aşkım sözüdür. Hem risksiz hem de masumanedir.

14 + 4 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc