Sponsorlu Bağlantılar

Nedendir bilinmez lakin ailelerin büyük bölümü erkek bebek sahibi olmak istemektedir. Erkek bebeğinin olmasını isteyen çok sayıda kişi olduğundan dolayı çeşitli bilimsel çalışmalar yapılmıştır ve erkek çocukların dünyaya gelme olasılığının yüksek olduğu günler belirlenmiştir. Erkek bebek yapmak için yumurtlama hesaplama takvimi dünyanın en büyük nüfusuna sahip olan Çinliler tarafından bulunmuştur. Çinlilerin böyle bir araştırma yapmasındaki temel sebep ise Çin halkına sadece 1 çocuk yapma hakkının verilmiş olmasıdır. Ailelerin büyük bölümü bu yüzden sadece 1 çocuk sahibi olacaklarından ötürü erkek çocuğu nasıl olacağını merak etmiş ve yapılan araştırmalar sonrasında bir yumurtlama takvimi oluşturulmuştur.

Dünya genelinde kız ve erkek çocuk sahibi olmak için keşfedilmiş olan çok sayıda yumurtlama hesaplama takvimi bulunsa da en başarılı sonuçlara Çinliler tarafından bulunmuş olan bu takvim ile ulaşılmıştır. Eğer sizlerin daha başarılı gördüğünüz yöntemler varsa bunları bizlerle paylaşabilirsiniz. Gelin erkek ve kız çocuk yapmak için Çinliler nasıl bir yumurtlama hesabı yapmış öğrenelim.
çin takvimine göre cinsiyet belirlemeAileler özellikle bir cinsiyeti isteyerek hata yapmaktadır. Önemli olan çocuğun sağlıklı ve hayırlı bir evlat olmasıdır. Sırf erkek çocuğunuz olsun diye uğraşır ve sonunda bir erkek çocuğuna sahip olabilirsiniz ancak bu çocuk ileride çok büyük üzüntüler yaşamanıza neden olabilir. Bu yüzden cinsiyet ayrımı yapmadan sadece Allah’a sizlere hayırlı birer evlat vermesi için dua etmenizde fayda var. Hepinizin vatan millete hayırlı evlatları dünyaya getirmesini niyaz ederiz. Ayrıca bu listee yer alıyor diye illaki çocuğunuzun erkek olacağı garinti değildir. Bu yüzden aşırı derecede büyük bir umut beslememeniz gerektiğini de belirtmek isteriz.

sponsorlu bağlantılar

20 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler