Sponsorlu Bağlantılar

Uzmanlar burçlar üzerinde araştırma yapmış ve en zeki burçlar sıralaması adı altında bir liste hazırlamış. Sizlerinde burçlara ilgi duyduğunuzu bildiğimiz için bu yazı dizimizde sizlerle en zeki burçlar sıralamasını paylaşmak istiyoruz. Sizlerde hangi burcun ne kadar zeki olduğuna dair deneyimlerinizi ve gözlemlerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu sıralama ne derece doğrudur bilinmez ancak ilgimizi çektiği için ve sizlerinde ilgisini çekeceğini düşündüğümüzden bilgi vermek istedik.

Sizlerde burçlar ile yakından ilgilenen birisiyseniz zeki burç sıralaması hakkındaki düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

En Zeki Burçlar Sıralaması

Koç: Burçlar içerisinde yer alan bu burç en zeki karaktere sahip olan burçlar sıralamasında birinci sırada yer almaktadır. En tipik özelliği hızlı karar verebilme kabiliyetidir.

Terazi: Çoğu zaman anlaşılamadıkları düşünülse de kendisileri zeki olmakla birlikte sinsi karaktere sahiptir. Bu yüzden terazi burçlu olan birisiyke muhatap olurken dikkatli olmanızda fayda var.

Diğer en zeki burçlar sıralaması kısaca şöyledir.

Boğa
İkizler
Yengeç
Oğlak
Kova
Balık
Aslan
Başak
Akrep
Yay
En Zeki Burçlar
En zeki burçlar sıralaması konulu makalemize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

sponsorlu bağlantılar

13 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler