Sponsorlu Bağlantılar

Vaz geçemediğim ve işlerimi oldukça kolaylaştıran en yeni windows 7 araçlarını siz değerli takipçilerimiz ve windows 7 tutkunları ile paylaşmak istiyorum. Sizlerinde özel olarak istediği windows 7 araçları var ise yorum yap kısmından talebinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

MiniTV

Bu program sayesinde tv izlemek için virüs yediğiniz bir çok spam içerikli tv izleme sitelerinden kurtulabilirsiniz. Çok güzel bir masaüstü TV uygulaması Olup şiddetle tavsiye ederiz. Bir çok TV kanalını izlemenize imkan tanıyan bir widget olan MiniTV’yi belirli bir süre sonra kapanacak şekilde de ayarlayabilirsiniz. Bu sayede tv izlerken uyuya kalmanız durumunda gürültüden kurtulmuş olursunuz.

MiniTV İndir

The Magic Folder

Magic Folder ile windows 7 sisteminizin kullanılabilirlik derecesini arttırabilirsiniz. Magic Folder ile masaüstünüzü ve indirme klasörlerinizi düzene sokabilirsiniz.  Masa üstünüz kafayı yemiş ve indirme kloserleribiz kendinden geçmiş durumda ise mutlaka Magic Folder’ı Deneyiniz.

The Magic Folder İndir

Clipboard Manager

windows 7 araçları indir,windows 7 masaüstü araçları indir,windows 7 araçları,win7 ARAÇLAR,masaüstü araçları indir,windows 7 masaüstü araçları,win7 araçları,windows 7 araçlar,windows 7 araçlar indir,win 7 masaüstü araçları,windows 7 araç indir,win7 araçlar indir,win7 araçları indir,windows 7 masaüstü uygulamaları,masaüstü araçları windows 7 indir,masaüstü araçları windows 7,masaüstü widget,win7 widget,win 7 masaüstü araçları indir,win7 araç indir

Geçmişinize erişmekte zorlukmu çekiyorsunuz. Yada geçmişinize ulaşmak çok vaktinizimi alıyor. Geçmişinize hızlı bir şekilde erişmek için widget kullanın. Daha önce kopyaladığınız veya taşıdığınız belgelere hızla erişip, gerekeni yapabilirsiniz. Bir sürü ekstaradan katlanmış olduğunuz zahmetler bu widget sayesinde tamamiyle ortadan kalkacaktır.

Clipboard Manager İndir

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Teknoloji

19 + 8 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc