Sponsorlu Bağlantılar

Ev sahibi olmak herkesin hayalidir ancak ekonomik şartlar her geçen gün kötüye gittiğinden dolayı maalesef ev sahibi olmak hayaller arasında yer almaya devam edecek gibi görünüyor. Az çok birikimi olan kişiler ev sahibi olmak istediklerinden dolayı en ucuz yoldan ev nasıl yapılır hakkında bilgi vereceğiz.

Soru: En ucuz yoldan nasıl ev yapılır? Babamdan kalma 300 metre kare arsam var. aylık gelirim 1500 lira ve kenarda 14 bin lira param var. Sonunda kararımı verdim ve ev yapmak istiyorum. Ucuz yoldan nasıl ev yapabilirim yardımcı olursanız memnun olurum.

Cevap: Sayın takipçimiz elimizden geldiği kadarı ile size yardımcı olmaya çalışacağız. Madem arasanız var gerisi pekte zor değil. Öncelikle eşe dosta bir soruşturun ev planını ucuza çizebilecek birini bulun. inşaat mühendisliği okuyan tanıdığınız varsa onlara bir sorun yardımcı olurlar. arsanız büyük ihtimalle %40 imar vereceklerdir evinizi 99 metre kare yapın gidipte 120 metre kare yapmayın bu sayede belediyeye ödeyeceğiniz para düşecektir ve vergide düşecektir.

100 metre kare üstü evlere fazla para almaktalar. Belediyeye başvuru yapın eş dost bulun temeli bu sayede bedavaya kazdırabilirsiniz. Şuanki elinizdeki para ile temel atabilirsiniz. Öncelikle temelinizi atın 5 milyar kredi çekin daha fazla çekmeyin 5 milyarıda üstüne koyarak karabinayı tamamlayın. Bir göz odayı kapatıp bu odaya yerleşin neden derseniz kira parasını eve yatırırsınız. Bu sayede tasarruf olur nerden baksanız 400 tl kira veriyorsunuzdur. 5 milyar çektiğini zkredi kapanınca 5 milyar daha çekip diğer yerleri yapmaya devam edin. Bu döngüyü bozmayın fazla borç iyi değildir. Şimdiden sıcacık bir yuva kurmanızı temenni ederiz. Bizlerin verebileceği tavsiyeler bundan ibaret.

Allah ev sahibi olmak isteyen herkesi tez zamanda ev sahibi yapar inşallah. Ev yapma konusunda deneyimleriniz varsa ve ev yaparken ciddi ekonomi elde edebilineceğini düşündüğünüz hususlar varsa. Ev yapan kişilere yardımcı olmak için bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

16 + 7 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler