Sponsorlu Bağlantılar

Windows XP temaları aradan uzun zaman geçmiş olmasına rağmen birçok kullanıcının halen Windows XP sistemini tercih ediyor olmasından dolayı popülerliğini korumaya devam ediyor. Nasıl bir şahin, hacı murat tospa gibi arabalar tarih olmasına rağmen büyük bir kitle tarafından beğeniyle kullanılıyorsa Windows XP’de aynı şekilde kullanılmaktadır. Bu durumun temel sebebinin insanların nostaljik ürünleri seviyor olması olarak düşünüyoruz.

Bilgisayar donanımı kısıtlı olup halen xp teması kullananlar için görsel gücü yüksek temaları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Temaları indirmek için sayfamızda yer alan bağlantıları kullanmanız yeterli olacaktır.

Piyasada yer alan indirme linklerinin kırık olmasından dolayı sizlere bu temaları sunmak için detaylı arama yaptığımızı bilmenizi isteriz. Eğer sizlerinde kalitesine güvendiğiniz güzel XP temalarınız varsa bunların adreslerini bizlere iletişim kısmından göndermeniz durumunda web sitemizde yayınlayabilir ve diğer takipçilerimizin bu temalardan yararlanmasını sağlayabiliriz.
Windows XP Temalarıtemaindir.gen.tr/category/windows-temalari/win-xp-tema-indir bağlantısında yer alan Windows XP temaları piyasanın en iyi temalarıdır. Başka web sitelerinde tema aramak yerine bu web sitesinden çok sayıda temaya ulaşabilirsiniz. Seçim aralığının fazla olmasından dolayı illa beğeneceğiniz temalar bu adres içerisinde yer alıyordur.

sponsorlu bağlantılar

12 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler