Sponsorlu Bağlantılar

Windows yazılımları içerisinde yer alan Windows 8, gelişmiş özellikleri içerisinde barındırıyor olmasından dolayı Windows kullanmayı tercih eden kişilerin tercih etmiş olduğu sürümler arasında yer almaktadır. Windows 8 temaları görsel görünümü ciddi anlamda güzelleştirdiğinden dolayı en güzel Windows 8 temalarını ve bu temaların indirme linklerini sizlerle paylaşamaya karar verdik. Birbirinden güzel güncel temalara sizlere sunacağımız bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Siz değerli takipçilerimiz için Windows 8 theme pack dosyalarını paylaşmak istiyoruz. İyi günlerde kullanmanızı temenni ederiz. Makalemizin devamında yer alan Windows 8 tema indirme linklerine kısa zaman içerisinde yenileri eklenecektir. Yeni temalara ulaşmak ve bu temalardan haberdar olmak için bizleri takip etmeniz yeterlidir.

Fileserve: fileserve.com/file/Q7bkTMB

Uploadstation: uploadstation.com/file/qyM9eS7

Windows 8 temalarına sahip olmak için üst kısımda yer alan dosyaları indirdikten sonra virüs saldırısına uğramamak için indirdiğiniz bu dosyaları mutlaka virüs taramasına tabi tutun. Yukarıda yer alan dosyalar tarafımızca yüklenmemiş olup bu dosyalar çeşitli web kaynaklarından alınmıştır. Bu yüzden tedbiri elden bırakmamakta fayda var.
windows 8 temalarıWindows 8 kullanıcıları ilgili işletim sisteminde ciddi sorunlar olduğunu ve bu yüzden Windows 8 işletim sistemini bırakıp Windows 7 işletim sistemini kullanmaya devam ettiklerini belirtmektedir. Yazılımcılar kullanıcıların bu tarz olumsuz yorumlarını aldıklarından dolayı çok yakında çıkması beklenen yeni işletim sisteminde bu sorunları ortadan kaldıracaktır. Yeni işletim sisteminin kullanıcılar açısından daha verimli olacağını düşünüyoruz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 5 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler