Sponsorlu Bağlantılar

Akvaryum tutkunlarının her geçen gün artmasından dolayı araştırmacılar her yıl çok sayıda yeni süs balığını keşfedip akvaryum dünyasına kazandırmaktadır. Balık besleme tutkusu olan kişiler en güzel süs balıkları hakkında bilgi edinmek istediğinden dolayı sizlere balık severlerin en çok ilgi duymuş oldukları süs balıklarının neler oldukları hakkında bilgi vereceğiz.

Bir tutku olan süs balığı yetiştiriciliği son zamanların en çok beslenen hayvanlar arasında yer almakta. Bu yazı dizimizde sizlerle en güzel süs balıklarının resimlerini paylaşmak istiyoruz. Petshop yetkilisine farklı tür balıkların beraber yaşayıp yaşayamayacağını mutlaka sorunuz. Çünkü farklı ırktaki bazı balıklar beraber bakılmaları durumunda birbirlerini öldürebilmekteler. Balıklarınızın ölmesini istemezsiniz sanırım. Ben süs balıkları içerisinde en çok lepistes, beta ve Japon balıklarını sevmekteyim. Web sayfamız aracılığı ile sizlerde en güzel süs balıklarının resimlerine ulaşabilirsiniz. Gelin en iyi süs balıklarına bir göz atalım.
lepistes
teleskop balığı
japon balıklarında cinsiyet nasıl anlaşılır
beta balığı
Akvaryum severler arasında en çok bakımı yapılan süs balıkları bu şekildedir. Son zamanlarda yeni süs balıkları Afrika topraklarından getirilerek beslenmeye başlansa da fiyatları aşırı derecede yüksek olduğundan ötürü bu balıklar çok tercih edilmemektedir. Zaman içerisinde farklı süs balıkları yaygınlaşacak olursa sizlere bu balıklar ve özellikleri hakkında bilgiler vermeye devam edeceğiz.

sponsorlu bağlantılar

12 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler