Sponsorlu Bağlantılar

365 şafak çizelgesi uzun dönem askerlik yapan kişiler için hazırlanmıştır. Normalde askerliğin 460 gün olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak askerlik düştüğünden dolayı artık şafak çizelgeleri 365 gün üzerinden hazırlanmaktadır. 365 asker şafak kağıdı nasıl hazırlanır hususunda birçoğunuzun bilgisinin olmamasından dolayı sizlerle hazır şafak çizelgelerini paylaşacağız. Makalemizin devamından asker şafak takvimi örneklerine ulaşabilirsiniz.

Asker yolu bekleyenler askerinizin kaç gündür askerde olduğunu takip edebilmeniz için en güzel şafak kağıdı örneklerini siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istiyoruz. Şafak kağıdı nasıl yapılır tarzındaki sorularla muhatap olmamak ve sizlerin işlerini kolaylaştırmak adına bir kaç adet örnek şafak kağıdına sayfamız aracılığı ile ulaşmanız mümkün. Askere gidecek kardeşlerimize ve şuan askerlik görevini icra eden tüm kardeşlerimize hayırlı teskereler dileriz. Sağ salim gittiğiniz gibi anlı ak göğsü dik bir şekilde geri gelmeniz temennisi ile. Vatan sağ olsun Ne Mutlu Türküm Diyene.

En Güzel Şafak Kağıdı Örnekleri

şafak kağıdı
şafak kağıdı
şafak kağıdı

Bu çalışmalar amatör kişiler tarafından hazırlanmıştır. Eğer sizlerde 365 şafak çizelgesi hazırladıysanız bu çizelgeleri bizlerle paylaşabilirsiniz. Hanede sıcacık yatağında kişilerin zamanın nasıl su gibi akıp geçtiğini anlamaması oldukça doğaldır. Bu nedenle ne ivedi gidip vardın biçiminde söylemlere maruz kalan insanların sinirlenmemesini askere gitmiş birisi olarak önermekteyim. Özgürlüğün kısıtlandığı 1 gün bile insana hakikaten çok fazla derecede zor gelmektedir. Bunu en iyi özgürlüğünüz gittiğiniz vakit anlayacaksınız. Şuan asker değilseniz asker gitmenin sizi hayatı anlama konusunda ciddi derecede eğiteceğini bilmenizde fayda var. Bu nedenden dolayı şafa saymayı bırakıp askerliğin tadını çıkarmaya bakın.

sponsorlu bağlantılar

1 Yorum Yapılmış.

  1. Dilay diyor ki:

    rica etsem halil dilay diye şafak kağıdı hazırlarmısınız

18 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler