Sponsorlu Bağlantılar

Soru: Emziren anne nane limon içebilir mi? 6 aylık bebeğim var ve boğazlarım çok şiş durumda. Sütüme dokunur diye ilaç kullanmıyorum. Acaba nane limon içsem sütüme dokunur mu? Ayrıca baharatlı şeyler yemeyi çok seven birisiyim. Sabahları yumurta pastırma yememin bir zararı var mı? Emziren annelere önerileriniz nelerdir? Şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

sponsorlu bağlantılar

Cevap: Sayın takipçimiz. Böle duyarlı anneleri görmek gerçekten çok hoş. Anne sütü annenin yediği her şeyden etkilenmektedir. Acı şeyler yemeniz sütünüzün acılaşmasına neden olabilir. Ayrıca pastırma çok koku yapan bir besin türüdür. Aşırı derecede pastırma yemeniz sütünüzün tadının bozulmasına neden olabilir. Tüm bu durumlardan dolayı çocuğunuz emmeyi bırakıp gün boyu ağlamaya başlayabilir. Aşırıya kaçmamak koşuluyla bu dediğiniz ürünleri tüketebilirsiniz ancak dediğimiz gibi aşırıya kaçarsanız çocuğunuzun keyfinin kaçmasına neden olabilirsiniz. Hepinize sağlık dolu bir yaşam dileriz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

1 Yorum Yapılmış.

  1. nurçin diyor ki:

    Sayın Yetkili;
    15 günlük çocuğum var, hamileykende limonu kabuğuyla yemeği çok seviyordum hala devam ediyor acaba sütümü azaltırmı? beni çok susatıyor limon günde enaz 3 lt sade su iciyorum diğer içtiklerim hariç. Günde 3 büyük limon yiyiyorum ne önerirsiniz?
    iyi çalışmalar

14 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc