Sponsorlu Bağlantılar

Soru: Eldeki çatlaklar nasıl geçer? Elimdeki çatlaklara ne iyi gelir? 33 yaşında ev hanımıyım. Maddi durumumuzun kötü olmasından dolayı apartman temizliğine gidiyorum. Ellerim inşaatçı eli gibi pütür pütür oldu ve aşırı derecede çatlaklar var. Bazen bu çatlaklar kanıyor. Eldeki çatlaklar nasıl geçer hususunda bilgi verirseniz çok memnun olurum. Acilen pahallıya kaçmamak koşuluyla el bakımı yapmam gerekiyor.

sponsorlu bağlantılar

Cevap: Sayın takipçimiz öncelikle geçmiş olsun. Temizliğe başlamadan önce ellerinize iyice vazelin sürmeniz ellerinizin çatlamasını önleyecektir. Ayrıca yumuşatıcı krem kullanmanızda fayda var. Eğer elinizde şuan derin çatlaklar varsa doktor tavsiyesi olmadan bir şey sürmeyin. Bu çatlaklar elinizde enfeksiyon oluşmasına neden olabilir. Bundan ötürü en kısa zamanda bir cilt doktoruna gitmeniz gerekiyor. Elinizde henüz çatlak yoksa yumuşatıcı krem kullanmayı ihmal etmeyin. Hepinize sağlık dolu uzun bir ömür dileriz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Soru Cevap

2 Yorum Yapılmış.

  1. ela diyor ki:

    ben 14 yaşındayım ellerim buruş buruş baklava şekli gibi çatlaklar var bubun için ne yapa bilirim yardım edin.

  2. kumsal masalı diyor ki:

    Elimdeki çatlaklar çok kötü olmuş durumda. Eldeki çatlaklar nasıl geçer hususunda verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

20 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc