Sponsorlu Bağlantılar

Ekskavatör Kazaları Video İzle

Ekskavatör kısaca halk dilinde kepçe diye adlandırılan iş makinesi kazaları genelde ölüm ile sonuçlanmaktadır. Pahallı bir alet olması dolayısı ile çoğu firma alamamaktadır. Genelde ekskavatörü inşaat firmaları alır ve kullanırlar. Ekskavatör sürmek için özel ehliyete gerek vardır.

sponsorlu bağlantılar

Ekskavatörü bilmeyen takipçilerimiz için bir ekskavatör videosunu paylaşacağız. Makalemizin devamında yer alan araç günümüz teknolojisi ile üretilmiş bir araçtır. İlgili araç son teknolojiye sahip olduğundan dolayı bu tarz araçlar ülkemizde sadece seçkin firmalarda yer almaktadır. İlgili teknoloji yaygınlaştığı zaman bu tarz araçların birçok firma tarafından temin edilmesi beklenmektedir.

İlgili videoyu izlemek için aşağıda bulunan media playeri çalıştırınız.

Ekskavatör kullanan kişilerin maaşları gün geçtikçe artığından dolayı işsiz olan birçok genç Ekskavatör operatörü olmak istemektedir. Bu alanda tecrübe kazanmadan ağır iş alanlarında çalışmaya başlayan yeni Ekskavatör operatörleri çeşitli kazalar yaşamaktadır. Bu yaşanan kazaların büyük bölümü de genelde can kayıplı olmaktadır.

Ekskavatör kullanan kişiler ne kadar bilinçlendirilirse bilinçlendirilsin, tecrübesi olmayan kişiler ağır iş sahalarında çalıştırıldıkları sürece çok sayıda kazanın meydana gelmesi muhtemeldir. Son 5 yıldan beri ekskavatör kazaları sonucunda hayatını kaybeden çok sayıda kişi olduğundan dolayı devlet tarafından bu aracı kullanan kişilere çeşitli şartlar getirilmesi gündemdedir. Bu alanda bir gelişme olması durumunda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Meslekler, Sağlık

1 Yorum Yapılmış.

  1. ahmet arıcı diyor ki:

    gercekten güzel mi ne kelime mükemmelden ote birsey insan bunun içinde calısmazmı ya eminim evdeki yatagından daha rahattır ve daha kullanımı rahat ve pratiktir keske patronlarımız bunlardan alsalar gercekten mükemmel bir işcilik ve proje hemen üretime baslayın :)

14 + 6 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc