Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle bilgisayarına format atan kişilerin en büyük sıkıntıları arasında ekran kartı modelini bilmemeleri yer almaktadır. Ekran kartı modeli nasıl öğrenilir konusu eksik driverlardan dolayı ekran kartının çalışmasından dolayı merak ediliyordu. Bu soruyu soran bir kişi iseniz büyük ihtimalle Windows XP kullanıcısısınızdır. Windows 7 sistemine geçmiş olsaydınız ilgili yazılım tüm driverları otomatik olarak kendisi bulacaktı.

Bilgisayarın ekran kartı modeli nasıl öğrenilir konusunda çok sayıda kişi soru sorduğundan dolayı sizlere sorulmuş olan bir soru üzerine bilgi vermeyi uygun görüyoruz. Verdiğiniz bilgiler ışığında sizlerin bildiğiniz daha basit yöntemler varsa bu yöntemleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

Soru: Ekran kartı modeli nasıl öğrenilir? Babam geçen ay internet kafeden bilgisayar almış. Bugün bilgisayarım çöktü ve driverlarda yok elimde. Acilen ekran kartı modelini öğrenmem lazım. Yoksa bilgisayarımı kursam da bir faydası olmayacak. Ekran kartı modelimi nasıl öğrenebilirim. Yardımlarınızı beklemekteyim.
ekran kartıCevap: Sayın takipçimiz eğer makineniz çok eski ise onboard ekran kartı da olabilir. Böyle bir durumda format atıp makineyi tekrar kurduğunuzda sıkıntı olmayacaktır. Eğer harici ekran kartı var ise gpu-z adlı programı indirip bilgisayarınıza kurunuz. Bu program sayesinde ekran kartı modelinizi kolay bir şekilde öğrenmeniz mümkün. Umarım işinizi görürsünüz. Kolay gelsin.

Bilgisayarın ekran kartı modeli nasıl öğrenilir konusunda vereceğimiz bilgiler bu şekilde. Sizlerin daha basit yöntemleriniz varsa bu yöntemlerin neler olduğunu yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar

17 + 9 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler