Sponsorlu Bağlantılar

Eğitim kredisi nasıl alınır ve öğrenciye kredi veren bankalar nelerdir. Aile durumun kötü olduğundan dolayı hem çalışıp hem okumaya çalışıyorum. Ancak çalıştığım yerden almış olduğum para eğitim masraflarımı karşılayama yetmiyor. Bu yüzden eğitim masraflarımı karşılamak için kredi almak istiyorum. Eğitim kredisi nasıl alınır ve öğrenciye kredi veren bankalar konusunda beni aydınlatırsanız gerçekten çok memnun olurum. Yapacağınız bilgilendirme için şimdiden teşekkürler.

sponsorlu bağlantılar

Cevap: Sayın takipçimiz eğitim ve öğretim hayatınızda başarılar dileriz. Eğitim kredisi: Eğitim ihtiyaçlarının okul masraflarının karşılanması için kullandırılan bir bireysel tüketici kredisidir. Banka’dan banka’ya farklı vadeler olmakla beraber 60 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir. Başta öğrencinin en büyük yardımcısı olan İŞ BANKASI olmak üzere öğrenciliğinizi kanıtlamak şartıyla ülkemizdeki her bankadan eğitim kredisi alabilirsiniz.

Eğitim Kredisi Nasıl Alınır

Eğitim kredisi nasıl alınır ve öğrenciye kredi veren bankalar konusunda takıldığınız ve süreci uzattığınız sorunları bizlere bildirmeniz durumunda elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

öğrenciye Kredi Veren Bankalar

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Eğitim, Soru Cevap

2 Yorum Yapılmış.

  1. derya diyor ki:

    ben yurt disinda okumak istiyorum ve egitim kredisi almak zorundayim ben diyelim 20 milyar aldim ama bu parayi okul bittikden sonra mi odiyecem yoksa taksitlemi ? taksitle odemesem de okulumu bitirip odemeye baslayabilirmiym ? tesekkur ederim

  2. mehlika diyor ki:

    merhabalar.bana acil 1.000 tl kadar para lazım öğrenciyim ama krediler hakkında hiçbir bilgim yok hangi bankadan nasıl alabilirm yardımcı olurmusunuz

15 + 2 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc