Sponsorlu Bağlantılar

Ece Uslu Türk sinema ve dizi dünyasının en ünlü ayan oyuncularından birisidir. 9 Eylül 1974 tarihinde dünyaya gelen oyuncu İzmir doğumludur. Ülkemizin en güzel bayanlarından birisi olmasını güzelliğini İzmir ilinden almasına bağlamaktayız.

sponsorlu bağlantılar

1988 tarihinde ailesi ile birlikte İstanbul iline yerleşen Ece Uslu oyunculuk eğitimini Ferhan Şensoy Nöbetçi Tiyatrosunda almıştır. Güzel bir bayan olmasından dolayı almış olduğu fotomodellik tekliflerini de değerlendiren Ece Uslu birçok firma için kamera karşına geçmiştir. Çok sayıda film ve dizi projesinde rol almış oyuncunun rol almış olduğu projeler yazımızın devamında yer almaktadır. Ünlü oyuncu 1.72 metre boyundadır.

Bulutların Ötesi, Erik Zamanı, Kızım Nerede, Son Ders: Aşk ve Üniversite, Ayıp Ettik, Elveda Derken, Sırça Köşk, Üç Kadın, Ölümüne Sevdalar, Büyü, Aşkımızda Ölüm Var, Zerda, Bana Abi De, Benimle Evlenir misin?, Üç Kadın 1, Üç Kadın 2, Güle Güle, Rüzgar Gülü, Fırat, Kara Melek, Anılardaki Sevgi, Sahte Dünyalar, Mirasyediler, Yahya Kaptan, Yalancı, Sevgili Ortak, Rumuz Sev Beni, Kıvılcım, Son Söz Sevginin, Sarı Tebessüm, Ah Gardaşım, Ana ve İz Peşinde adlı projelerde rol almış oyuncunun en yeni fotoğraflarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Ece Uslu Resimleri

sponsorlu bağlantılar
Kategori: Biyografi

12 + 3 = ? (İşleminin Sonucu)  


Saatlerin Anlamları yecüc mecüc