Sponsorlu Bağlantılar

Ece Uslu hem güzelliği hem de mesleki başarısı ile adından söz ettiren bir kişidir. Uzun zamandan beri Ece Uslu ekranlarda yer almadığından dolayı ünlü oyuncuyu sizlere hatırlatmak adına Ece Uslu hayatı adlı makalemizi yayına sokmaya karar verdik. Ece Uslu Türk sinema ve dizi dünyasının en ünlü ayan oyuncularından birisidir. 9 Eylül 1974 tarihinde dünyaya gelen oyuncu İzmir doğumludur. Ülkemizin en güzel bayanlarından birisi olmasını güzelliğini İzmir ilinden almasına bağlamaktayız.

1988 tarihinde ailesi ile birlikte İstanbul iline yerleşen Ece Uslu oyunculuk eğitimini Ferhan Şensoy Nöbetçi Tiyatrosunda almıştır. Güzel bir bayan olmasından dolayı almış olduğu fotomodellik tekliflerini de değerlendiren Ece Uslu birçok firma için kamera karşına geçmiştir. Çok sayıda film ve dizi projesinde rol almış oyuncunun rol almış olduğu projeler yazımızın devamında yer almaktadır. Ünlü oyuncu 1.72 metre boyundadır.

Bulutların Ötesi, Erik Zamanı, Kızım Nerede, Son Ders: Aşk ve Üniversite, Ayıp Ettik, Elveda Derken, Sırça Köşk, Üç Kadın, Ölümüne Sevdalar, Büyü, Aşkımızda Ölüm Var, Zerda, Bana Abi De, Benimle Evlenir misin?, Üç Kadın 1, Üç Kadın 2, Güle Güle, Rüzgar Gülü, Fırat, Kara Melek, Anılardaki Sevgi, Sahte Dünyalar, Mirasyediler, Yahya Kaptan, Yalancı, Sevgili Ortak, Rumuz Sev Beni, Kıvılcım, Son Söz Sevginin, Sarı Tebessüm, Ah Gardaşım, Ana ve İz Peşinde adlı projelerde rol almış oyuncunun en yeni fotoğraflarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Ece Uslu Resimleri

Ece Uslu hayranı olan bir kişiyseniz ve ünlü oyuncu ile iletişim içerisinde olmak istiyorsanız twitter.com/ece44 bağlanısını kullanarak başarılı oyuncuya ulaşabilirsiniz. Ayrıca verdiğimiz bağlantıyı takip listenize ekleyerek Ece Uslu hakkındaki en güncel bilgilere ulaşmanız da mümkün.

sponsorlu bağlantılar

18 + 1 = ? (İşleminin Sonucu)  


Sponsorlu Bağlantılar
Saatlerin Anlamları
Eğitim
yecüc mecüc
Kısa Bilgiler